بهترین ترکیب فرانسه در PES 2020 بهترین تیم ملی داخل بازی!! شیش ترکیب | فارسی ویدیو
آموزشیویدیو گیم

بهترین ترکیب فرانسه در PES 2020 بهترین تیم ملی داخل بازی!! شیش ترکیب

بهترین ترکیب فرانسه

خب اومدیم سراغ تیم ملی فرانسه که بهترین تیم ملی بازی هست و در این ویدیو میخواهیم بهترین ترکیب فرانسه در PES 2020 رو بهتون آموزش بدیم. اونم نه یکی نه دوتا شیش تا ترکیب. و خب قهرمان جام جهانی هم هستش و از خیلی تیم های باشگاهی تیم بهتریه و یک تیم پرقدرت و سرعتی و ضعیف ترین بازیکن این تیم اورال 80 داره!!!

بهترین ترکیب فرانسه در PES 2020

این ویدیو ها ساخته شده توسط دوست خوبم و موسس و مدیر وب سایت ITS-PES-TIME.IR هستند.

این تیم به کلی هستش که شما میتونید خیلی زیاد از ترکیب دوم یعنی نیمکتتون هم استفاده کنید چون از بس نیمکت خوبی دارید. برا همین میشه ترکیب های زیادی برای تیم ملی فرانسه در نظر گرفت. و ما چهار ترکیب بهتون آموزش میدیم که هم شناور و هم معمولی داخلشون هست. خب ریبم سراغ بازیکنان تیممون.

دروازه بون ما هوگو لوریس هستش که واقعا یک دورازه بان خوبه و من به شخصه بی نهایت دوستش دارم و قبولش دارم اما یک مشکل داره که توپ های دو ضربی که دریافت میکنه توپ دوم رو خیلی جای خوبی نمیندازه و در دفع توپ ضعیف هستش و در شوت های از راه دور ضعیفه اما خب میشه بهش اعتماد کرد.

ضمن اینکه پا به توپ خوبی هم نداره و پاس نمیتونه زیاد بده . برای خط دفاع ما رفائل واران و اومتیتی رو داریم که هم قد خوبی دارن و هم سر زن خوبی هستند و بازیکنان خوبی هستند و حداقل زوج دفاعی خوبی داریم اما در دفاع های کناری در راست از اندومبله استفاده میکنیم چون زیاد دفاع راست خوبی نداره فرانسه و سیدیبه و پاوارد زیاد در سمت راست چنگی به دل نمیزنه.

برای دفاع چپ هم از هرناندز استفاده میکنم که به جاش میتونید از مندی استفاده کنید اما نکته ای که وجود داره اینه که مندی رو اگر یادتون باشه قبلا گفتم که استقادمت پایینی داره و توپ گیری پایینی داره. اما هرناندز توپ گیر فوق العاده ای هستش.

از اون طرف نکته خوبی که هرناندز داره سرعت خوب و بالایی هست که داره و دریبلش هم خوبه. برای خط هافبک یکی از خط هافبک های بازی رو داریم که کانته و پوگبا و تایوین . ما میتونیم از کنته به عنوان هافبک دفاعی استفاده کنیم اما چون کانته پشت سرش زوج های دفاعی خوبی هستش و خود کانته دریبل خوب و پاس دهی خوبی داره میتونیم از خیلی خوب استفاده کنیم و یک بازیکن که از نظر توپ گیری هم فوق العاده هستش ولی من هافبک مرکزی پیشنهاد میدم.

در کنارش پوگبا رو داریم که در خط هافبک در کارای حجومی بی نظیره با شوت های مرگبار و فوق العاده ای که داره و یک بازیکن فیزیکی بخاطر قد بلندی که داره و کلا بلده با توپ چکار کنه . برای همین این زوج هافبک مرکزی هم از نظر توپ گیری خوب هستند و هم از قدرت بدنی و کاملا این دو بازیکن مکمل هم دیگه هستند و هافبک حجومی هم من تایوین در نظر گرفتم.

نبیل فکیر هم میشه به جای تایوین استفاده کرد اما من در مجموع تایوین در ترجیح میدم که در پاس دهی خیلی بهتر از فکیر هست و سرعت بالایی داره اما از نظر دریبل فکیر بهتره. ولی تایوین بازیکن کامل تری هست ولی مثلا فکیر جام و پرش فکیر 49 هستش که خیلی پایینه و روی هوا افتضاحهه فکیر. اما فکیر یک بازیکن دو پا هستش وجفتشون هم چپ ها هستش.

خط حمله مون یک خط حمله سرعتی و وحشتناک هستش و گریزمن و دمبله و امباپه که اون دو نفر آخر عجیب سرعت بالایی دارن و گریزمن یخورده از نظر ضعیفه اما بازم قابلیت های خوبی داره که میتونیم ازش استفاده کنیم. چون تکنیک و شوت زنی عالی داره.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

1 thought on “بهترین ترکیب فرانسه در PES 2020 بهترین تیم ملی داخل بازی!! شیش ترکیب”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close