بهترین ترکیب لیورپول برای FIFA 20 - ترکیبی که به ذهن هیچکس نرسیده | فارسی ویدیو
آموزشیویدیو گیم

بهترین ترکیب لیورپول برای FIFA 20 – ترکیبی که به ذهن هیچکس نرسیده

بهترین ترکیب لیورپول برای FIFA 20

خب اومدیم سراغ لیورپول یکی از بهترین تیم های بازی که خیلی ها دوستش دارند پس بریم سراغ بهترین ترکیب لیورپول برای FIFA 20 که فوق العاده درخواستش رو داشتیم و خیلیا منتظرش بودن و میخواهیم ترکیبی رو به شما بگیم که هیچکس به ذهنش نرسیده.

بهترین ترکیب لیورپول برای FIFA 20

لیورپول شاید در نیمکت زیاد بازیکنای خوبی نداشته باشه اما حداقل یازده تای ترکیب اصلیش فوق العاده است از دروازه که شروع کنیم آلیسونی رو داریم که واقعا جز بهترین دروازه بون های بازی هست و حسابی دروازه بون توپ گیری هست و خیالتون راحت باشه.

در پست بعدی که خط دفاع فن دایک رو داریم که به این سادگی نمیشه ازش رد شد و دو مدافع برای زوجش یا میتونیم ماتیپ رو انتخاب کنیم یا لوورن یا گومز رو انتخاب کنیم و در کنارشون آرنولد بینظیر رو داریم اون سمت هم رابتسون هست که اونم در نوع خودش خوبه.

در خط هافبک یخورده لیورپول ضعف داره و بازیکنی مثل هندرسون که افتضاح به تمام معنا هست اما میشه به واینالدوم و فابینیو به تنهایی اعتماد کرد یک زوج هافبکی خوب ازشون ساخت و حالا میریم سراغ خط حمله آتشین که میخواهیم حسابی باهاش بترکونیم تیم ها رو.

از ترکیب چهار مهاجمه استفاده میکنیم و صلاح سمت راست و چمبرلین در سمت چپ میزاریم و دو مهاجم نوک داریم یکی فیرمینو و در کنارش مانه رو داریم که زوج خوبی رو اون جلو تشکیل میدهند.

این بهترین ترکیب لیورپول برای FIFA 20 زیاد ترکیب پهن و بازی نیست و بازیکنا اکثرا در وسط زمین استقرار دارن و پس باید بازیسازی رو به وسط زمین بیاریم و از وسط باید حمله کنیم و تیممون هم چون بازیکنای سرعتی زیادی داره پس باید تمرکز اصلی مون روی ضد حمله ها بزاریم از عنصر سرعت بهترین استفاده کنیم.

اگر دوست دارید ترکیبی از تیم محبوبتون بزاریم حتما برامون کامنت بزارید و اگر ایده ای هم در ذهنتون دارید حتما برامون کامنت بزارید.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

2 thoughts on “بهترین ترکیب لیورپول برای FIFA 20 – ترکیبی که به ذهن هیچکس نرسیده”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close