بهترین ترکیب لیورپول برای PES 2020 زبان فارسی - حریف میخوام! | فارسی ویدیو
آموزشیویدیو گیم

بهترین ترکیب لیورپول برای PES 2020 زبان فارسی – حریف میخوام!

بهترین ترکیب لیورپول

این بار اومدم براتون بهترین ترکیب لیورپول برای PES 2020 رو بزارم که کاملا به صورت زبان فارسی هست و شما با این ترکیب میتونید به راحتی همه حریف هاتون رو از CPU گرفته تا دوستانتون رو شکست بدید.

این ویدیو تهیه شده توسط وب سایت its-pes-time.ir تهیه شده است.

بهترین ترکیب لیورپول برای PES 2020

لیورپول در حال حاضر پر افتخار ترین تیم انگلیس از لحاظ جام های بین المللی و اروپایی هست و در سال 2019 سه جام را برد از چمپیونزلیگ گرفته تا سوپرکاپ اروپا و تا قهرمانی در مسابقات جام باشگاه های جهان که تونست در فینال و نیمه نهایی با درخشش مهاجم نوک برزیلی اش قهرمان شود.

در این ترکیب ما از صفر تا صد ترکیب لیورپول رو براتون توضیح میدیم و از پست به پست بازیکنان گرفته تا تمامی تاک تیک های مورد نیاز و بهتون راز خوب بودن لیورپول رو هم میگیم که چرا و چگونه لیورپول تمامی رقیبان رو شکست میده و موفق هست.

و به شما یاد میدیم چگونه مثل لیورپول دنیای واقعی همه تیم ها رو ببرید و بین دوستاتون به عنوان کابوس شبشون شناخته بشید و از مثلث حجومی ترسناک و دیوانه وار سرعتی لیورپول مدام دهن حریفاتون رو سرویس کنید.

در این ترکیب ما قشنگ به شما میگیم گگن پرس لیورپول چگونه مجال به حریف مقابل ها نمیده.و شما میتونید از تاکتیک فوق العاده کاربردی گگن پرس استفاده کنید و بسیار فوق العاده بازی کنید.امیدوارم این مطلب بهترین ترکیب لیورپول برای PES 2020 بتونید هر کسی رو دوست دارید ببرید.

اگر کار هایی که ما در این ویدیو به شما میگیم رو انجام بدید واقعا میتونید هر حریفی رو شکست بدید و هیچوقت تن به باخت ندهید و بدون شک میگم این ترکیب که ما برای لیورپول به شما معرفی میکنیم بهترین ترکیبی هست که میشه برای لیورپول چید و شک نکنید که ترکیب بهتر از این وجود نداره.

پس خیالتون راحت و از ویدیو امیدوارم لذت ببرید و همین دیگه.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

5 thoughts on “بهترین ترکیب لیورپول برای PES 2020 زبان فارسی – حریف میخوام!”

  1. داداش تر کیب یوونتوس بزار حتمان یع ترکیب پرس باشه حتمان بزار برا یوونتوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close