بهترین ترکیب منچستر سیتی برای PES 2020 - زبان فارسی - پنج ترکیب فوق پیشرفته
آموزشیویدیو گیم

بهترین ترکیب منچستر سیتی برای PES 2020 – زبان فارسی – پنج ترکیب فوق پیشرفته

بهترین ترکیب منچستر سیتی برای PES 2020

امروز اومدیم با بهترین ترکیب منچستر سیتی برای PES 2020 که سعی کردیم با گزاشتن پنج ترکیب متفاوت تمامی سلیقه ها رو پوشش بدیم و با زبان فارسی هم تمامی توضیحات تکمیلی رو ارائه بدیم پس این شما این هم بهترین ترکیب هایی که میتونید برای منچستر سیتی بچینید و از تمامی پتانسیل های تیم سیتی استفاده کنید.

این ویدیو های آموزشی توسط دوست خوبم مدیر وب سایت Its-PES-Time.ir درست شده است.

بهترین ترکیب منچستر سیتی برای PES 2020

دوستان برای منچستر سیتی تا جایی که میتونید از ترکیب های شناور استفاده کنید و اگر از ترکیب های ثابت استفاده کنید از خیلی پتانسیل های تیم سیتی استفاده نمیکنید و کمی تیم سیتی از چیزی هست ضعیف تر در زمین ظاهر میشه.

در پست دروازه ادرسون رو داریم که با بازی با پای عالی ای که داره و هوش دفاعی قوی که داره میتونید بهش راحت استفاده کنید ولی تیم سیتی دفاع های وسط خوبی نداره بهتره از ترکیب های سه دفاعه استفاده کنید و مدافع های خیلی کندی هم داره منچستر سیتی و این یک نکته ضعف برای تیم سیتی.

و در پست های چپ و راست از واکر در راست و چپ هم از کانسلو استفاده میکنیم که پست اختصاصیش راست هست ولی دفاع چپ های سیتی ضعیف هستند که البته مندی خوبه ولی بخاطر استقامت پایینی که داره زیاد بدرد بخور نیست و کانسلو در چپ واقعا بهتر از زینچنکو و مندی هست.

در پست های هافبک دفاعی هم از رودری بیشتر استفاده میکنیم چون هم قد بلند تری نسبت به فرناندینیو داره و توپ گیر بهتری هم هست و فقط کمی در کار های دفاعی فقط فرناندینیو بهتر است.و در ضمن ما اکثرا این رو در نظر میگیریم که رودری در حملات جلو نره و همون عقب وایسه.

در پست های جلو تر هم ما دبروین فوق العاده رو داریم و در کنارش برناردو سیلوا فوق تکنیکی هستند و حتی به عنوان بازیکن تعویضی از داوید سیلوا و گندوغان هم میتونیم استفاده کنیم و واقعا در پست هافبک در تیم منچستر سیتی دستمون باز هستش.

و در خط حمله استرلینگ فوق تکنیکی و سرعتی داریم و سانه در راست و میتونیم حتی برای جایگزینش محرز رو هم داریم که توپ گیر بهتری هستش و آگوئرو رو داریم که روی نیمکت گابریل ژسوس رو هم داریم .

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

6 thoughts on “بهترین ترکیب منچستر سیتی برای PES 2020 – زبان فارسی – پنج ترکیب فوق پیشرفته”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close