بهترین ترکیب چلسی برای PES 2020 زبان فارسی - ترکیب جدید!! | فارسی ویدیو
آموزشیویدیو گیم

بهترین ترکیب چلسی برای PES 2020 زبان فارسی – ترکیب جدید!!

بهترین ترکیب چلسی

حالا وقت وقته چلسی هست و فرانک لمپارد هست چلسی امسال خیلی ضعیف هست بخاطر پنجره نقل و انتقالاتی بسته هست برای مثال تیم اصلا دفاع وسط به جز رودیگر کسی نیست ولی در بخش وینگر ها تیم عالیه کسانی مثل پولوشیچ و ویلیان برای بهترین ترکیب چلسی خیلی به کار میان.

بهترین ترکیب چلسی برای PES 2020

در دفاع رودیگر و کریستنسن رو داریم و چپ و راست مون هست آزپیلیکوئتا و مارکوس آلونسو رو داریم و این ترکیب هافبک دفاعی دو تا داریم چون خط دفاعی ضعیفی داریم کانته تکل زن و جورجینیو پنالتی زن رو داریم و در خط هافبک های کناری ویلیان و پدرو هستند.

در بهترین ترکیب چلسی ویلیان که خیلی سرعتی و سانتر خوبی هست و پدرو هم داریم که یک بازیکن دو پا هست که ضربات r2 خوبی هم میتونه برامون بزنه.در خط حمله هم دو مهاجم داغون داریم ژیرود کند رو داریم اما آبراهام رو هم داریم که قد بلند و سر زن هست و ژیرود هم سر زن فوق العاده ای هم هست که میتونه خیلی کمکون کنه چون عمده تاک تیک ما سانت از جناهین و گلزنی با سر هست.

ضمن اینکه برای کانته و جورجینو دو بازیکن جایگزین داریم که کواچیچ و بارکلی هستند که بازیکنان خوبی هست و جایگزین های پدرو ویلیان هم پولیشیچ و هادسون اودوی رو داریم و تاک تیک اصلیمون روی ضدحملات هست که خیلی برامون اهمیت دارن چون در بازی مالکانه ضعیف هست تیممون.

نوع حمله مون هم واید هست که از کناره ها حرکت کنیم و بریم سراغ هد زدن .و چون مدافعان آنچنان خوبی هم نداریم پرس از جلو در دستور کار قرار میگیره.خط دفاعی تیممون هم میاریم عقب تر چون که مدافع هامون آنچنان سرعتی نیستند.در تاک تیک ها هم فول بک ها هم میان جلو و ژیرود هم کاری میکنیم که به کناره ها نره و همیشه وسط وایسه.

با تشکر از اینکه ویدیو تماشا کردید.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

1 thought on “بهترین ترکیب چلسی برای PES 2020 زبان فارسی – ترکیب جدید!!”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close