بهترین ترکیب یوونتوس برای FIFA 20 تیم کامل یعنی یوونتوس به مولا | فارسی ویدیو
آموزشیویدیو گیم

بهترین ترکیب یوونتوس برای FIFA 20

بهترین ترکیب یوونتوس

خب بعد از این که خیلی ها از ترکیب بارسلونایی که گزاشتیم رضایت داشتند تصمیم گرفتیم بریم سراغ بهترین ترکیب یوونتوس برای FIFA 20 که بتونید بهترین استفاده از رونالدو رو ببرید و یووه هم رو سرویس کنید در ضمن یووه تیم کامل تری نسبت به بارسا هم هست.

بهترین ترکیب یوونتوس برای FIFA 20

خب یووه واقعا یک تیم کامله از خط دروازه که شروع کنیم دو دروازه بان نسبتا خوب داریم یکی بوفون با تجربه و دیگری شزنی که چند ساله بعد رفتن بوفون از یووه شده دروازه اول تیم و با بازگشت بوفون هنوز هم شزنی دروازه بان اول تیممونه.

حالا میریم سراغ خط دفاع که واقعا در دفاع وسط دست و بالتون بسیار بازه از کیلینی با تجربه گرفته یا بونوچی که حالا خودش یه پا کاپیتان هست در نبود کیلینی و در کنار این کچل دوست داشتنی دلیخت رو هم داریم و امثال روگانی هم رو داریم که میتونیم در بازی های ساده بهش بازی بدیم.

اما سمت راست یووه افتضاحه متاسفانه هم دنیلو و دشیلیو زیاد بازیکنان خوبی نیستند و خیلی هم مصدوم میشوند.اما خط هافبک که بهش لقب خط ترافیک رو میدم داریم که از پیانیچ بی نظیر گرفته تا متیودی و آرون رمزی و خدیرا و امره جان رو داریم و حسابی میتونیم با تصمیم های متفاوت حریف به چالش بکشیم راستی بنتانکور هم هست یادم رفته بود واای که چقدر این تیم هافبک داره.

خب بهترین ترکیب یوونتوس مربوط خطوط حمله هست جایی که رونالدو در نوک حمله میزاریم و در چپ و راستش کوادرادو و داگلاس کاستا رو میزاریم و پشت سر این دو تا تازه دیبالا رو داریم که با شوت های پای چپش میتونه از پشت محوطه نسخه یکم سط پایینی از مسی باشه.

و رو نیمکت هم هیگواین و مانژوکیچ هم هستند پس خلاصه یک تیم کامل یعنی یوونتوس امیدوارم از این آموزش هم بتونید استفاده کامل رو ببرید و همه رو از دم ببرید تو فیفا 20.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close