بهترین ترکیب یوونتوس برای PES 2020 - چهار ترکیب کشنده و مرگبار !!! | فارسی ویدیو
آموزشیویدیو گیم

بهترین ترکیب یوونتوس برای PES 2020 – چهار ترکیب کشنده و مرگبار !!!

بهترین ترکیب یوونتوس برای PES 2020

بچه ها اومدیم سراغ بهترین ترکیب یوونتوس برای PES 2020 و به نوعی یکی از پرطرفدار ترین تیم های حال حاضر اروپایی در ایرانه و میخواهم چهار تا از کشنده ترین ترکیب های یوونتوس رو براتون معرفی کنم.حدود چهار ترکیب میشوند و امیدوارم ازش خوشتون بیاد.

این ویدیو ها توسط دوست خوبم مدیر وب سات its-pes-time.ir تولید شده است.

بهترین ترکیب یوونتوس برای PES 2020

یک نکته ضریف که بهتون بگم که از نظر اسمی یوونتوس جز اسم دار ترین تیم های اروپاست و خیلی بازیکنای اسم و رسم داری داره اما اکثر بازیکنای یووه از دوران اوجشون دور هستند و زیاد بازیکنای با کیفیتی نیستند و اکثر بازیکناشون قبلا بهتر بازی میکردن مثل ساندرو و دلیخت و متیودی و کوادرادو و خدیرا و رمزی و پیانیچ و هیگواین و بونوچی و بوفون .. همه ی این بازیکنا خیلی بزرگ هستن اما در دوران اوجشون نیستن و یوونتوس تیم ایده عالی نیست.

شزنی بهترین دروازه یوونتوس هست و از بوفون بهتره و زیاد دروازه خوبی نیستش و شزنی هم آنچنان مطمئن نیست و پرش پایینی داره . در خط دفاع کیلینی و دلیخت بهتره استفاده کنیم و بونوچی بهتره روی نیمکت باشه و بونوچی یک مقدار ضعیف شده و مدافع های خیلی خوبی هستند و توپ گیر و حفظ توپ و پاس دهی عالی هستن .

دفاع چپ ساندرو که یک زمانی فوق العاده بود و چون فیزیک و قد داره بینظیره اما الان یک مقدار افت کرده و سمت راست و دفاع راست کوادرادو بهتره بازی بهش بدیم و زیاد دفاع های کناری ایده عال نداریم و بهتره کوادرادو رو بازی بدیم اما به جاش میتونیم دیشیلیو و دنیلو رو داریم که یک مقدار ضعیف هستن حتی روگانی هم میشه استفاده کرد.

در خط هافبک ما از ربیوت و متیودی از هافبک مرکزی استفاده میکنیم و میخواهیم از این دو هافبک جلوی دفاع رو پوشش بدن و جای خالی کوادرادو ساندرو رو پر کنن و متیودی در دفاع عالیه و ربیوت که فیزیکی خیلی خوبی هست و قدرت بدنی بالایی داره و بهتر میشه توپ حریف رو بگیریم و میتونیم به جای ربیوت از خدیرا استفاده کنیم ولی خدیرا خیلی افت کرده.

و حتی رمزی و بنتانکور و پیانیچ میتونیم ازشون استفاده کنیم ولی رمزی و بنتانکور بیشتر برای حمله خوب هستن ولی در دفاع خوب نیستند.دو تا هافبک حجومی داریم یکی داگلاس کاستا و برناردسکی که جفتشون چپ پا هستن اما برناردسکی یک مقدار دو پا هست و میتونیم از دو پاش شوت بزنیم.

در حمله رونالدو ودیبالا و بازیکنانی که بهترین بازیکنان یوونتوس هستند و خط حمله فوق العاده خوبی داریم که ازشون بینظیره.و این ترکیب کلی ما هست و هیگواین نمیتونه جای دیبالا و رونالدو باشه و زیاد مهاجم خوبی نیست و سرعت پایین و پرش پایینی و سر زن خوبی هم نیست و نمیشه نه از سرعتش استفاده کنیم و نه سرزنش و حتی بازیکنی نیست که حفظ توپ خوبی داشته باشه و حتی فینیشینگ خوبی هم نداره و کات زن خوبی نداره اما سه نکته مثبت داره که جایگیری حجومی خوبی داره و قدرت شوت زنی عالی ای داره و بازیکن دو پایی هستش.

و استقامت فوق العاده پایینی داره.پس اینم دلیلی که پیشنهاد میکنم از هیگواین استفاده نکنید.

اینم از توضیحی راجبه بهترین ترکیب یوونتوس برای PES 2020 و امیدوارم ازش استفاده خوبی بتونید بکنید.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

1 thought on “بهترین ترکیب یوونتوس برای PES 2020 – چهار ترکیب کشنده و مرگبار !!!”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close