بهترین ترکیب PSG برای PES 2020 - سه ترکیب مرگبار - خط حمله کشنده | فارسی ویدیو
آموزشیویدیو گیم

بهترین ترکیب PSG برای PES 2020 – سه ترکیب مرگبار – خط حمله کشنده

بهترین ترکیب PSG برای PES 2020

رسیدیم به پاریس سنت ژرمن که در خط حجومی جز بهترین تیم های بازی هست و واقعا اگر بلد باشیم با این تیم بازی گنیم حسابی در خط حمله کشنده و مرگبار باشیم پس بریم ببینیم که بهترین ترکیب PSG برای PES 2020 چگونه هست و در ضمن من دو تصمیم گرفته ام.

احتمال این هست که کاوانی از پاریس سنت ژرمن جدا بشه پس در ترکیب اول فرض رو با این میزارم که کاوانی در پاریس سنت ژرمن هستش و در یکی از ترکیب های دیگر فرض رو بر این میزاریم که پاریس سنت ژرمن کاوانی رو میفروشه و پاریس بدون کاوانی میزاریم براتون پس دگه صحبت بسه و بریم سراغ ترکیب ها.

این ویدیو ها توسط دوست خوبم مدیر و موسس وب سایت its-pes-time.ir تولید شده هست.

بهترین ترکیب PSG برای PES 2020

خب بریم سراغ اینکه ببینیم چه بازیکنانی رو داریم ابتدا از پست دروازه بان شروع میکنیم متسافانه ناواس خیلی ضعیف تر از چیزی که در واقعیت هست بهش بها داده شده و اورال پایینی بهش دادن اما خیلی دروازه بان بدی نیست و نکته مهم این هست که بازی با پای خیلی خوبی داره و نکته مهمی خوبی که هست اون مهارت ضربه های بلند تک ضرب خوبی نداره و یکم خوب نیست.

در خط دفاع مارکینیوش و تیاگو سیلوا داریم که از نظر سرعت و پا به توب و مهارت های دفاعی خیلی خوبی هستند اما از نظر قدی یه مقدار قد پایینی دارن اما جامپ یا پرش بسیار خوبی دارن ولی مشکل اصلی این خط دفاعی قدرت بدنی بسیار پایینی هست که این دو بازیکن دارن و یخورده در دفاع فیزیکی مشکل دارن.

سمت چپ از کیمبمپه استفاده میکنیم که در اصل یک دفاع وسط هست و مدافع توپ گیر خوبی هست و حتی میتونید به جای این بازیکن میتونید از برنات هم استفاده کنید ولی شما نیازی واقعا به دقاع چپ سرعتی و حجومی ندارید و مهم اینه یک دفاع خوب بسازید.ضمن این که کورزوا هم میتونید استفاده کنید.

دفاع راست مونیر رو داریم که در حمله خوبه اما از لحاظ دفاعی زیاد خوب نیست ولی خیلی هم ضعیف نیستش ولی قد خوبی که داره میتونید ازش استفاده کنیم.و تاکیید کنم ما نمیخوایم زیاد دفاع کناری هامون جلو برن و این چهار نفر باید عقب وایسن و دفاع کنن و به جای مونیر میتونید از کهرر استفاده کنید که به جای دفاعی خیلی بهتر از کهرر هستش.

بریم سراغ خط دفاهی که هافبک دفاعی خوبی به نام گییه هستش که میتونید اگر خواستید به جاش از هافبک دفعای بی نظیری مثل وراتی استفاده کنید که فوق العاده هستش و از نظر توپ گیری چون ضعیفه و قد خیلی کوتاهی داره و بازیکنی فیزیکی خوبی نیست پس گییه استفاده میکنیم و وراتی بنظر من زیاد بازیکن خوبی نیست.

پس این شد بازیکنای فاز دفاعی و پس بریم سراغ فاز تهاجمی و خط حمله فوق العاده که یک دردسر شیرین دارید چون فوق العاده بازیکن خوب تهاجمی داریم و نمیدونیم کدومشو کجا بزاریم ابتدا از نیمار شروع میکنیم که در پست هافبک تهاجمی بازی بهش میدیم و نیمار به راحتی پاس میده شوت میزنه و کات های فوق العاده ای هم به توپ میده و قلب تپنده تیم نیمار جونیور هستش.

دیماریا سمت راست گزاشتیم و زیاد باهاش سانت نکنید و باهاش به مرکز بزنید و با شوت های کات دار دهن دروازه ها سرویس کنید و سمت چپ هم امباپه رو میزاریم که سرعتش فوق العاده س و جز بهترین مهاجم های دنیا هست و امباپه زیاد قدرت شوت های کات دار زیاد خوبی نمیزنه و بهتره فرار کنید به چپ و راست به حمله اضافه بشه و گل بزنید.

در خط حمله هم ایکاردی و کاوانی رو داریم که هد و جامپ و قدرت تمام کنندگی فوق العاده ای هستند اما قدرت بدنی زیاد خوبی ندارن اما زیاد مشکلی نیست اما بیایم بگم یخورده از نیمکت میتونید از درکسلر به جای نیمار استفاده کنید و در خط حمله هم چوپوموتینگ هم داریم.

این هم بررسی بازیکنان تیم پاریس سنت ژرمن و بهترین ترکیب PSG برای PES 2020 .

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

5 thoughts on “بهترین ترکیب PSG برای PES 2020 – سه ترکیب مرگبار – خط حمله کشنده”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close