بهترین نسخه پابجی کدام است؟موبایل یا لایت یا استیم؟ | فارسی ویدیو
گیم پلیویدیو گیم

بهترین نسخه پابجی کدام است؟موبایل یا لایت یا استیم؟

بهترین نسخه پابجی

میخواهیم بررسی کنیم بهترین نسخه پابجی کدام است آیا پابجی موبایل که ساخت شرکت تنسنت هست توانسته به حد و اندازه نسخه های استیم و لایت برسه یا نه بخاطر امنیت پایین و هکر های زیادی که در موبایل هست دیگر تحمل پابجی موبایل سخت شده و بریم به سمت لایت.

یادمه تا همین چند ماه پیش تعداد کاربرای پابجی موبایل فوق العاده بالا رفته بود و در صدر لیست پر دانلود ترین بازی های موبایل بود اما کم کم اعصاب پلیر ها به هم ریخت و عصر هکر ها شروع شد و هکر ها یکی پس از دیگری بازی ها رو وین میشدن و همه رو مثل آب خوردن کیل میکردن.

و همین مشکل برای پس زده شدن پابجی موبایل توسط پلیر ها کافی بود بعد از مدتی کوچ نشینان پابجی باز رفتند سراغ نسخه لایت بازی نسخه ای رایگان که با تفاوت هایی نسبت به نسخه استیم بازی که 30 دلار به فروش میرسید رفتند اما همین کوچ کردن به سمت لایت شروع عصر جدیدی بود.

شروع عصر نزاع و درگیری میان پلیر های سه نسخه موبایل و لایت و استیم که بحث سر این بود که نسخه ای که ما بازی میکنیم بهترین نسخه پابجی است و فلان و بیثار اما باید یک نفر شروع به بررسی میکرد و حقیقت را بدون هیچ گونه طرفداری بیان میکرد.

اما خب حقیقت این است که باید بدونیم معیار بررسی مون رو بر چه مبنا بگزاریم مثلا اگر گرافیک باشد نسخه استیم حرف اول میزند اگر بات ها باشد اصلا سراغ نسخه موبایل نروید اما اگر هدف از لذت بردن باشد نسخه لایت بهترین گزینه است.

خب اگر میخواهید اوج لذت یک بازی بتل رویال کلاسیک رو ببرید نسخه لایت بهترین گزینه هست چون هم رایگان است و هم از شر بات های موبایل راحت میشوید و مهم ترین نکته دیگه خبری از هکر ها هم نیست.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

2 thoughts on “بهترین نسخه پابجی کدام است؟موبایل یا لایت یا استیم؟”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close