تمامی استادیوم های FIFA 20 زبان فارسی - حتما ببینید | فارسی ویدیو
گیم پلیویدیو گیم

تمامی استادیوم های FIFA 20 زبان فارسی

تمامی استادیوم های FIFA 20

در این ویدیو میخواهیم تمامی استادیوم های FIFA 20 بررسی کنیم و ببینیم کدام تیم های بازی دارای استادیوم هستند و با کدام لیگ میتوان در استادیوم های متفاوتی بازی کرد.

تمامی استادیوم های FIFA 20

خب در ابتدا بریم سراغ آمریکای شمالی که به علت لایسنس بودن لیگ MLS آمریکا تعدادی از استادیوم های این لیگ در بازی وجود دارد.برای نمونه استادیوم تیم های آتلانتا یونایتد و ال ای گلگسی تیمی که در آن زلاتان بازی میکند در بازی موجود است.

بعد از آمریکای شمالی میریم سراغ آسیا که دو لیگ از آسیا در بازی لایسنس هستند که لیگ ژاپن و عربستان است.از عربستان دو ورزشگاه در بازی وجود دارد که ورزشگاه خانگی پنج تیم عربستانی است و از ژاپن هم یک ورزشگاه در بازی وجود دارد.

بعد از سفری به آمریکا شمالی و آسیا بهتره بریم به مهد فوتبال یعنی اروپا از انگلیس و لیگ جزیره اش شروع میکنیم که تمامی تیم های لیگ برتر انگلیس دارای استادیوم هستند از ورزشگاه تازه تاسیس تاتنهام گرفته تا معبد هایی مثل اولترافورد و آنفیلد که ورزشگاه دو دشمن خونین یعنی من یو و لیورپول هستند و تعدای تیم چمپیونشیپ هم مثل ردینگ و ساندرلند و سوانسی و …

بعد از انگلیس میریم سراغ آلمان و وضعیت آلمان هم مثل انگلیس است و اما با یک نکته ضعف بزرگ تمامی تیم های بوندس لیگا از جمله شالکه و دورتموند دارای استادیوم هستند اما بزرگ ترین تیم و قهرمان آلمان یعنی بایرن مونیخ در این بازی بدون ورزشگاه است و آلیانز آرنا در بازی وجود ندارد و به جای آن یک ورزشگاه فیک بود.

بعد از انگلیس و آلمان میریم سراغ اسپانیا قضیه اسپانیا هم مثل آلمان است تمامی تیم های مثل رئال مادرید و اتلتیکو مادرید که استادیوم های آنها سانتیاگو برنبائو است و اتلتیکو با ورزشگاه تازه تاسیسش در بازی حضور دارد اما نیوکمپ ورزشگاه بارسلون که قهرمان چند سال اخیر اسپانیاست در بازی وجود ندارد و ورزشگاه فیکی به جای او است.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

2 thoughts on “تمامی استادیوم های FIFA 20 زبان فارسی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close