تمامی خوشحالی گل های جدید PES 2020 - حتما ببینید | فارسی ویدیو
گیم پلیویدیو گیم

تمامی خوشحالی گل های جدید PES 2020

تمامی خوشحالی گل های جدید PES 2020

در این ویدیو از تمامی خوشحالی گل های جدید PES 2020 رونمایی میشود برای شما پس قطعا این ویدیو رو ببینید و تماشا کنید خوشحالی گل های جدید بازی رو .

تمامی خوشحالی گل های جدید PES 2020

در نسخه جدید PES 2020 بخاطر لایسنس های جدیدی که به بازی اضافه شده است توانسته خوشحالی گل های جدیدی به بازی اضافه کند برای مثال پارتنر شدن یوونتوس و بایرن مونیخ و منچستریونایتد که در نسخه قبلی لایسنس نبودند.

در بازی های ورزشی مثل فوتبال و بسکتبال همیشه حرف اول را لایسنس های اون بازی میزنند مثل PES 2020 که ما حالا نتایج لایسنس های جدید این شرکت کونامی را میبینیم.

خب بریم حالا سراغ خوشحالی گل های جدید اول از همه تیم بارسلونا پارتنر اصلی خب در این نسخه به لئو مسی مثل همیشه توجه خاصی شده است و دو خوشحالی گل این بازیکن بروز شده است بعد مسی گریزمن هم دست خوش آپدیت شده و دو خوشحالی گل برایش ساخته اند و امتیتی و دمبله هم از این نعمت آپدیت خوشحالی گل محروم نبوده اند.

بعد بارسا بریم سراغ یووه که از فوق ستاره این تیم یعنی کریس رونالدو تا بازیکنانی همچون دیبالا و متیودی و پیانیچ آپدیت شده و تا در ایتالیا هستیم سراغ دیگر بازیکنان شاغل در سری آ هم برویم بازیکنانی همچون ایموبیله و پیانتک و اینسینیه هم دستخوش آپدیت خوشحالی گل شده اند.

بعد از این ها بایرن مونیخ را هم داریم که بازیکنانی همچون گنبری ولواندوسکی و خوشحالی های گروهی هم از این تیم آپدیت شده است و از تیم منچستر هم پوگبا و لوکاکو و مک تومنتی آپدیت شده است.

خب به جز این ها خوشحالی گل رونالدینهو هم اضاف شده است و چند خوشحالی گل غیر واقعی هم به بازی اضافه شده است.

خب اگر این ویدیو رو دوست داشتید حتما به اشتراک بگزارید و اگر نظری دارید حتما برای ما کامنت کنید چون نظرات شما برای ما خیلی اهمیت دارند.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

2 thoughts on “تمامی خوشحالی گل های جدید PES 2020”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close