لحظات سینماتیک و کات سین های مسترلیگ PES 2020 با ترجمه زبان فارسی | فارسی ویدیو
مسترلیگ PES 2020

لحظات سینماتیک و کات سین های مسترلیگ PES 2020 با ترجمه زبان فارسی

مسترلیگ بازی PES 2020

در این ویدیو میخواهیم تمامی لحظات سینماتیک و کات سین های مسترلیگ PES 2020 را برایتان با ترجمه زبان فارسی نشون بدیم این ها کات سین هایی که امسال اضافه شده اند و بسیار بسیار جذاب دیدنی هستند توسط وب سایت ITS-PES-TIME.IR ساخته شده اند پس اگر معنی و مفهوم آن ها را بفهمیم بهتر اتفاقاتی که برایمان رخ میدهد و کات سین هایی که میبینیم فوقالعاده جذاب هستند.

منبع ویدیو : آموزش ویدیوئی بازی PES به زبان فارسی

تمامی ویدیو ها را برای شما به زبان شیرین فارسی ترجمه میکنیم و شما معنی و ترجمه این کات سین ها را در ذهن خود بسپارید که اگر در طول مسترلیگ با آن ها رو به رو شدید بدونید داره چه اتفاقاتی می افتد..

پس با دقت زیادی این سه ویدیو رو ببینید که صد در صد لذت زیادی از بازی ببرید پس برید و ببینید و حالشو ببرید.

ویدیو تمامی لحظات سینماتیک و کات سین های مسترلیگ PES 2020 اگر کلی بخواهیم نگاه بکنیم به سه بخش تقسیم بندی میشوند بخش اول کنفرانس های خبری قبل و پس از بازی که ما در پیشبرد آنها تاثیر بخصوصی داریم.

بخش دوم مشاوره هایی که با بقیه کادر تیم خودمان میگیریم مخصوصا در زمان نقل و انتقالات که اگر به حرفهای مشاوره هایشان گوش دهیم قطعا میتوانیم تصمیم های خیلی بهتری میتوانیم بگیریم در خصوص بازیکنان ها در زمان باز بودن پنجره نق و انتقالات.

و بخش مربوط میشود به مراسم بهترین ها از بهترین بازیکن آسیا و اروپا و آمریکای جنوبی گرفته تا بهترین بازیکن سال تا جشن های قهرمانی که کمی دستخوش تغییراتی هم شده اند مثل به هوا انداختن سرمربی یا تشویق ایسلندی با تماشاگران و …

این کات سین ها فوق العاده در واقعی تر کردن مسترلیگ تاثیر دارد و در هنگامخ بازی حس اینکه همه چیز تحت کنترل خودمان است بهتر بدست می آید حالا ما کنفرانس های خبری را داریم حالا ما مشاوران را داریم حالا کمپ تمرینات خودمان را داریم.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

1 thought on “لحظات سینماتیک و کات سین های مسترلیگ PES 2020 با ترجمه زبان فارسی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close