جام جهانی FIFA 20 با برزیل قسمت سوم نیمار اومد ! برید کنار!! | فارسی ویدیو
کریرمود FIFA 20ویدیو گیم

جام جهانی FIFA 20 با برزیل قسمت سوم نیمار اومد ! برید کنار!!

جام جهانی FIFA 20

اومدیم سراغ جام جهانی FIFA 20 با تیم ملی برزیل که اگر یادتون باشه در کریر مود لستر سیتی من با تیم ملی برزیل قرار دادی امضا کردم و حالا میخواهم با این تیم به جام جهانی 2022 قطر برویم و ببینیم چی کار میتونیم بکنیم با برزیل و میتونیم بعد از 18 سال برزیل رو قهرمان جام جهانی بکنیم یا خیر پس این شما و این جام جهانی با برزیل در فیفا 20 که با خط حمله آتشینیش هر تیمی رو میتونه نابود کنه.

جام جهانی FIFA 20 با برزیل نیمار اومد !

تیم ملی برزیل یک تیم فوق العاده هست با بازیکنان بسیار بسیار فوق العاده که از خط دروازه شروع میشه و به نوک حمله میرسه مثلا در دروازه هم آلیسون رو داریم و هم ادرسون که هر کدومشون فوق العاده هستند و میتونند به تیم کمک های شایانی بکنند و جلو تر مثلا در خطوط دفاعی مارکینیوش هستش که واقعا مدافع خوبیه یا مثلا در پست هافبک دفاعی هم کاسمیرو هستش و هم فابینیو که آدم نمیدونه کدومشون رو بازی بده.

یا حالا جلو تر شما از کوتینیو بگیر تا نیمار جونیور تا وینیسیوس جونیور تا رودریگو و تا اورتون و حتی در نوک حمله هم فیرمینو داریم و هم گابریل ژسوس رو که واقعا من نمیدونم کدومشون رو نوک خط حمله بازی بدم و خیلی وقت ها داخلشون میمونم امیدواریم در این جام جهانی بتونیم واقعا خوب ظاهر بشیم و شما هم از مسابقات من لذت ببرید و کامنت ها رو هم فراموش نکنید و هر روز برامون کامنت بزارید.

در گروه بندی هم در گروه راحتی افتادیم تیم هایی مثل سوییس و ساحل عاج و دانمارک تیم هایی نیستند که بتونند مانع صعود من در این جام جهانی از مرحله گروهی بشوند. و سختی کار ما احتمالا در مرحله حذفی میباشد که با قدرت های دنیا رو به رو میشیم و باید با اون ها رقابت کنیم.

جام جهانی FIFA 20

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

13 thoughts on “جام جهانی FIFA 20 با برزیل قسمت سوم نیمار اومد ! برید کنار!!”

  1. سلام ارش بازم یه سوال دیگه دارم….. میگم توی مستر لیگ یا کریر مود فرقی نداره…. اگه با یه تیم ملی بری جام جهانی بعد از بردن جام جهانی یه ستاره به ستاره های تیم ملی اضافه میشه…. ممنون میشم جواب بدی

  2. سلام آرش رضا هستم میگم توی مسترلیگ جام جهانی هست؟ اخه من هروقت به یه تیم ملی ملحق میشم اول بازی دوستانه هست بعدش هم یورو…… میگم بعد از یورو تو مسترلیگ جام جهانی هست؟؟

  3. سلام آرش…. میگم من اگه مسترلیگ رو هم ادامه بدم و به یه تیم ملی ملحق بشم…. میتونم جام جهانی بازی کنیم…. اخه من هر وقت به یه تیم ملی تو مسترلیگ ملحق شدم اول بازی های دوستانه هست و بعد از اون بازی های یورو ….. دیگه میبینم که جام جهانی نیست دیگه ادامه نمیدنم… میخواستم ازت یه سوال کنم ایا بعد از یورو جام جهانی وجود داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close