خنده دار ترین لحظات FIFA 20 زبان فارسی - قسمت سوم | فارسی ویدیو
گیم پلیویدیو گیم

خنده دار ترین لحظات FIFA 20 زبان فارسی – قسمت سوم

خنده دار ترین لحظات FIFA 20

فیفا همیشه با باگ هاش داستان هایی داشته و این بار براتون خنده دار ترین لحظات FIFA 20 رو آوردیم و کلی بخندیم و حال کنیم و ببینیم تو فیفا 20 چه باگ هایی داریم که بخواد روی مخ ما راه بره ولی این بار بخندیم و خبری از اعصاب خوردی نیست.

خنده دار ترین لحظات FIFA 20

از دیرباز سری فیفا با باگ هاش زیر سوال میرفت و در هیچ نسخه ای از بازی این سنت قدیمی رو از بازی حذف نکردن ههه. و حالا اومدیم با خنده دار ترین لحظات بازی فیفا 20 و از زمین و زمان براتون باگ داریم.باگ هایی که خیلی هاشون دلایلش مشخص نیست و نمیدونیم کی میخواد از بازی حذف بشوند.

یکی از دلایلی که باگ های فیفا خیلی زیاد هست در فضای اینترنت و خیلی به چشم میادوجود کاربران فوقالعاده زیاد FIFA 20 هست که هر چی کاربران بیشتر میشه وجود احتمال باگ هم بیشتر میشه مثل سیستم عامل ویندوز و اندروید میمونه.

وقتی تعداد کاربران ویندوز و اندروید هم زیاد شد رفته رفته ویروس های این سیستم عامل بیشتر و بیشتر شد و تا جایی که به آنتی ویروس ها نیازمند شدیم اما سیستم عامل مک به دلیل داشتن کاربرای کم تر از شر ویروس ها خلاص هست.

و دقیقا در رقابت PES و FIFA هم همین قضیه وجود داره و به دلیل کاربران کم تر و خاص PES احتمال وجود خطا کم تر میشه و فیفا به دلیل وجود کاربران فوق العاده زیاد درصد احتمال باگ بیشتر میشه چون افزایش کاربران مساوی هست با افزایش باگ و این دو یک رابطه کاملا مستقیم دارند.

یکی از باگ هایی که فیفا و مخصوصا پیس همیشه داشته اند آفساید گیری بوده که خیلی وقت ها دچار اشتباهاتی میشود که واقعا اعصاب خورد کن هست و آدم نمیدونه در اون لحظه با خودش چکار کنه.که امیدواریم بتونن در نسخه های آینده اینجور مشکلات برطرف بشه.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

6 thoughts on “خنده دار ترین لحظات FIFA 20 زبان فارسی – قسمت سوم”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close