دلایل شباهت FIFA 20 با واقعیت - جزئیات فوقالعاده دقیق | فارسی ویدیو
گیم پلیویدیو گیم

دلایل شباهت FIFA 20 با واقعیت – جزئیات فوقالعاده دقیق

دلایل شباهت FIFA 20 با واقعیت

همیشه میان طرفداران PES و FIFA این بحث بوده است که کدام بازی به واقعیت شباهت بهتری دارد کدام بازی فیزیک بهتری دارد و قوانین نیوتیون را نقض نمیکند جواب ما به شما FIFA 20 است و دلایل شباهت FIFA 20 با واقعیت در ویدیو پایین است پس برید و ببینید.

دلایل شباهت FIFA 20 با واقعیت

در سالیانی قدیم یک شبیه ساز فوتبال وجود داشت که از کوچک و بزرگ همه عاشقش بودند و با پاور شوت 99 آدریانو شماره 9 میلان به مرز جنون میرسیدن اما حالا همان سری بازی به علت از دست دادن لایسنس هایی مثل لالیگا و نداشتن انگلیس و آلمان روزانه محبوبیتش کم تر میشود اما آن سوی میدان فرزندی در سال های قبل انقلاب PES 2014 در آمریکا متولد شد.

نام این فرزند خوش آتیه که والدین بسیار پولداری هم داشت FIFA نام گرفت و با سقوط PES در سال 2014 این فزرند فرصت طلب یکی یکی قله های قهرمانی رو درنوردید و در حال حاظر با داشتن لایسنس کامل پنچ لیگ متعبر اروپا و جهان تمرکز خود را بر روی جزئیات بازی قرار داده است.

جزئیات بازی را هر چیزی در ذهنتان هست مینامیم از تماشاگران بازی که در استادیوم در مقابل هر کنشی واکنشی دارند اگر توپ به سمتشان برود میخواهند توپ را بگیرند اگر گل زن بازی به سمتشان برود به سمت او می آیند اگر اتفاقی در محوطه بیوفتد و داور پنالتی نگیرد عصبانی میشوند.

از چمن بازی بگیرید که خود واقعیت است از فیزیک بازیکنان بگیرید که تکل ها را بهتر از هر نسخه ای به واقعیت شبیه کرده است از فیزیک توپ که به زیبایی پله پله میشود اما گاهی هم با اندک ضربه ای به هوا میرود که کمی شبیه بادکنک است.

در کنار تمام این ها باید انیمیشن های جدید و واقعی گرایانه مصدومیت ها نام برد یا انیمیشن های دربلینگ یا دفاع کردن بازی که از حرکات واقعی واقعی تر شده اند.

پس ویدیو رو از دست ندید و حتما ببینید.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

2 thoughts on “دلایل شباهت FIFA 20 با واقعیت – جزئیات فوقالعاده دقیق”

  1. واقعا نمیدونم چرا پی اس نباید واقعی باشه من خودم طرفدار فیفا هستم ولی پی اس رو هم دوست دارم و ناراحتم که پی اس نه واقعیه نه لاینسس تیم هارو داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close