دورتموند در PES 2020 قسمت 14 مسترلیگ و نیمار خریدیم!!! | فارسی ویدیو
گیم پلیویدیو گیم

دورتموند در PES 2020 قسمت 14 مسترلیگ و نیمار خریدیم!!!

دورتموند در PES

خب همونطور که اکثرا میدونید تیم دورتموند در PES 2020 نیستش و دلیلش این هست که قرارداد انحصاری با فیفا  داره و به همین علت کونامی نمیتونه این تیم رو بازی PES 2020 خودش استفاده کنه اما تعدادی نزدیک به 11 بازیکن دروتموند در این بازی بخاطر حضور تیم های ملی آنها در بازی حضور دارند و میتوان این تیم رو در بازی ساخت و از وجود دوتمند هم لذت برد پس بیایید با هم این ویدیو رو ببینیم.

دورتموند در PES 2020 مسترلیگ و خرید رونالدو !!! با زبان فارسیاگر نسخه 2018 PES رو تجربه کرده باشید حتما دیده اید که دورتمند در اون بازی حضور داره زمانی که اوبامیانگ در دورتمند بود و واقعا خط حمله خوبی داشت حتی در تریلر نسخه PES 2019 بازی هم ما دوباره دورتمند رو در تریلر ها میدیدم و خوشحال بودیم از حضور این تیم محبوب آلمانی در این نسخه پی اس اما به صورت ناگهانی دورتمند قرار دادش رو با کونامی فسخ کرد و با EA اسپورت قرار دادی امضا کرد.

عده ای میگفتند که سران باشگاه آلمانی بخاطر دریافت پول بیشتر به سمت فیفا رفته اما خب در PES 2019 نه بایرن مونیخ رو داشتیم نه دورتموند و هیچکدوم از این دو تیم محبوب آلمانی در بازی نبودند و اما خوشبختانه سران کونامی سریعا دست بکار شدند و رفتند برای سال 2020 با بایرن مونیخ قراردادی انحصاری امضا کردند و قهرمان آلمان رو به بازی خودشون آوردند.

حال با هر داستانی بود در نسخه PES 2020 ما بایرن مونیخ رو داشتیم و دورتمند رو نداشتیم اما بنده واقعا جای خالی دورتموند رو احساس میکردم تلاش کردم که حداقل بتونم این تیم آلمانی رو در بازی بسازم و سعی کردم کیت و بازیکنان این تیم رو تا جایی که بتوانم شبیه سازی کنم و یک جورایی یک دورتمند نیمه فیک را داشته باشیم و برای شروع یک مسابقه میان بایرن مونیخ و بورسادورتموند ظبت کردم.

دورتموند در PES

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

31 thoughts on “دورتموند در PES 2020 قسمت 14 مسترلیگ و نیمار خریدیم!!!”

  1. حاجی می شه فیس و قدرت بازیکن مثل گوتتزه و اشملزر و پیشچک رو بزاری ؟ ممنون

  2. لطفا هر چند بازي يکبار جدول گلزنان و پاس گل دهندگان رو هم نشون بده. فکر کنم جذابتر بشه. ممنون.

  3. یه سوال ازت دارم ارش…. میگم نمیشه فیلم هایی که تو سایت فارسی ویدئو هستند رو مستقیماً از سایت دانلود کرد؟؟؟؟؟
    اگه میشه یه توضیحی بدی

  4. ببخشید میشه لطفا بگین چجوری دورتمند رو درست کردین اخه ایکس باکس من هم هکی هست

      1. سلام اقای وارث ببخشید من هرچی گشتم نبود میشه دقیقا بگید کجاش باید برم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این هم ببینید

Close
Close