رسلمنیا 2020 دانلود و تماشا با گزارش فارسی کیفیت 720 | فارسی ویدیو
کشتی کج

رسلمنیا 2020 دانلود و تماشا با گزارش فارسی در WWE2K19

رسلمنیا

سلام بچه ها به مناسبت رسلمنیا 36 میخواهیم بازی های رسلمنیا رو در WWE2K19 برگزار کنیم و یک جورایی نتایج بازی ها رو پیش بینی کنیم و ببینیم در این روز هایی که شاید رسلمنیا بخاطر شیوع بیماری کرونا شاید لغو بشه اما ما اینجا رسلمنیا رو برگزار میکنیم و این شما و این رسلمنیا 36 و رقابت بسیار جذابی رو پیش رو داریم پس ببینیم چی میشه.

رسلمنیا 2020 با گزارش فارسی در WWE2K19

در این ویدیو ما مسابقه فیند بری وایت رو در مقابل جان سینا برگزار میکنیم مسابقه شیطان و یکی از محبوب ترین کشتی گیر های تاریخ کشتی کج یعنی جان سینا پس این مسابقه میدونم شما خیلی دوست دارید در واقعیت ببینید چی میشه پس حتما در کامنت ها نتیجه مسابقه رو پیش بینی کنید.

فیند جان سینا
جان سینا در مقابل فیند بری وایت

در یکی از مسابقات بسیار بسیار حساس و سر کمربند قهرمان جهان که باید ببینیم آیا گلدبرگ میتونه از عنوان کمربندش در برابر رومن رینز دفاع کنه یا خیر واقعا نمیشه گفت نتیجه چی میشه یک طرف گلدبرگ رو داریم که فیند رو شکست در سوپرشودون داده و یک طرف هم سگ گنده و رومن رینز حضور داره.

رومن رینز گلدبرگ
رومن رینز در مقابل گلدبرگ

و مسابقه میون براک لزنر و درو مکینتایر هست که حسابی حساسیت خاص خودش رو داره یک طرف ابر انسان براک لزنر رو داریم و اون طرف هم مکینتایری داریم که حسابی استعداد و آینده خوبی رو در کشتی کج در رو به رو اون هست و میتونه با پیروزی در این بازی حسابی خودش رو بالا بکشه.

براک لزنر
براک لزنر در مقابل درو مکینتایر

و مسابقه ای حساس جذاب تر آندرتیکر در مقابل ای جی استایلز هست که فوق العاده میتونه جذابیت های خاص خودش رو داشته باشه و ما میخواهیم حتما حتما آندرتیکر برنده بشه.

آندتیکر
آندرتیکر در مقابل ای جی استایلز
تگ

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

4 thoughts on “رسلمنیا 2020 دانلود و تماشا با گزارش فارسی در WWE2K19”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close