رقابت قد کوتاه ترین و بلندترین بازیکنان FIFA 20 - دیوانگی در فیفا | فارسی ویدیو
گیم پلیویدیو گیم

رقابت قد کوتاه ترین و بلندترین بازیکنان FIFA 20 – دیوانگی در فیفا

رقابت قد کوتاه ترین و بلندترین بازیکنان FIFA 20

اومدیم با یه دیونه بازی دیگه در FIFA 20 و این بار رقابت قد کوتاه ترین و بلندترین بازیکنان FIFA 20 که فقط ته خندس این ویدیو حتما این ویدیو رو ببینید و به اشتراک بگزارید و اگر دوست داشتید کامنت بزارید برامون که دوباره از این دیونه بازی های انجام بدیم.

رقابت قد کوتاه ترین و بلندترین بازیکنان FIFA 20

همیشه پلیر ها وقتی دیگه از یک بازی سیر میشوند میرن سراغ دیونه بازی در بازی و به یک نحوی بازی رو به گند میکشند و حالا این وضعیت ماست که اومدیم تمامی بازیکنان سیتی رو بالای 3 متر کردیم و یونایتدی ها رو 1 متری کردیم رقابتی به اسم فیلم و فنجون.

رقابت قد کوتاه ترین و بلندترین بازیکنان FIFA 20 به یک نحوی بسیار خنده داره شما فقط تکل زدنای بازیکنان سیتی رو ببینید که چجوری بازیکنان یونایتد رو مثل تراکتور له میکنن و به یک تنه زدن ساده بازیکنان یونایتد نقش بر زمین میشوند.

یا شوت های یونایتدی ها که هر جایی میزنند ادرسون مورالز به راحتی توپ رو میگیره قطعا دروازه بونی 4 متری نباید دیگه گل بخوره چون با کوچک ترین شیرجه کل دروازه رو پوشش میده یا مدافع های کوتاه قامد یونایتدی که رو سانت ها هیچکاری از دستشون بر نمیاد.

اما خب این رقابت رو تصمیم گرفتم از زمین های سبز و چمنی به بخش ولتا هم بردم و اونجا هم سیتی با قدرت بدنی بی نظیرشون و قد های بلند توانستند پیروز بشوند خلاصه که فوتبال یک ورزش فیزیکی هست و واقعا سخته بخواهی با بازیکنان 1 متری مقابل 3 متری ها بازی کنی.

خب اگر از این دیونه بازی ما خوشتون اومد فقط کامنت بزارید و بگید که دوباره ما از این دیونه بازی ها در بیاریم و بازی فیفا 20 رو به نابودی بکشیم طوری که شرکت EA بر علیه مون بیانیه صادر کنه ههههه. خیلی ممنون از حمایتاتون.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

5 thoughts on “رقابت قد کوتاه ترین و بلندترین بازیکنان FIFA 20 – دیوانگی در فیفا”

  1. سلام چجوری قد یا اورال بازیکن ها رو ادیت کنیم ولی پستشون تغییر نکنه همون جوری که شما کردید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close