رونالدو در GTA V - رونالدو با کرونا چکار میکنه ؟؟ قسمت جدید | فارسی ویدیو
مود هاویدیو گیم

رونالدو در GTA V – رونالدو با کرونا چکار میکنه ؟؟ قسمت جدید

GTA V

خب خب دوباره اومدیم سراغ یکی از مود های دیگر GTA V یکی از خفن ترین مود های بازی یعنی مود رونالدو بودن در جی تی ای وی پس بریم ببینم این مود جدید GTA چه شکلی هست و واقعا رونالدو بودن چه حس و حالی میده پس بریم هر چه سریع تر سراغ این مود بسیار بسیار جذاب خوب.

رونالدو در GTA V رونالدو بودن چجوریه؟ بریم ببینیم

یکی از ایده های من در مقاله ایده هایی برای PES این بود که بخش بکام لجند خیلی دست و بالمون باز تر بشه بتونیم رانندگی کنیم با بچه ها بریم بیرون و کلا حس و حال یک بازیکن فوتبال بودن داشته باشیم و این ویدیو همون ایده رو به خوبی نشون میده و مشخص میکنه اگر در بازی عملی بشه چقدر جذاب میشه.

منم تصمیم گرفتم که به شما این ایده رو به صورت ویدیویی نشون بدم پس امیدوارم این ویدیو با دقت ببینید و نظراتتون رو راجب این ایده و این ویدیو بزارید برام که با هم راجبش صحبت کنیم. در ضمن برای این برای این رونالدو انتخاب کردم چون یکی از معروف ترین بازیکنان تاریخ فوتبال و هست قطعا جز بهترین های تاریخ و حال حاضر هستش و در این ویدیو ما سعی میکنیم اکثر مکان های مختلف رو نشون میدیم.

من سعی کردم خیلی زیاد روی بخش رانندگی بازی توجه کنم و بخش هایی که مثلا ما بتونیم در بازی ماشین بخریم و هر چه در تیم های بزرگ تر بریم بتونیم با ماشین های بهتری رانندگی کنیم و در بخش های بعدی سعی کردم خونه رونالدو رو به تصویر بکشم و حتی بخش های مصاحبه کردن با مطبوعات رو نشون بدم.

اگر استقبال خوبی از این ویدیو بشه قطعا با ستاره های دیگر هم داخل GTA V تجربه میکنیم پس حتما حتما این ویدیو رو به دوستاتون نشون بدید.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

11 thoughts on “رونالدو در GTA V – رونالدو با کرونا چکار میکنه ؟؟ قسمت جدید”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close