رویال رامبل 2020 دانلود و تماشا با گزارش فارسی با کیفیت 720 HD | فارسی ویدیو
کشتی کجویدیو گیم

رویال رامبل 2020 دانلود و تماشا با گزارش فارسی در WWE2K19

رویال رامبل

رویال رامبل 2020 دانلود و تماشا با گزارش فارسی

میخواهم براتون رویال رامبل 2020 رو با بالاترین کیفیت HD به صورت رایگان در اختیارتون بزارم البته در بازی WWE2K19 که یکی از بهترین نسخه های کشتی کج در چند سال اخیر هست و بسیار بسیار از این ویدیو هایی که براتون در اختیارتون میزارم لذت میبرید چون سعی کرده ام بهترین های کشتی کج کارای تاریخ رو در این رویال رامبل ها قرار بدهم.

در این ویدیو ها من سعی میکنم تمامی افراد معروف و خاطره ساز کمپانی WWE رو براتون بیارم و کلی شما با این ویدیو ها لذت ببرید و تازه این رو یادتون نره که من یک رویال رامبل دیگر هم براتون قرار دادم پس به جای یک ویدیو از دو ویدیو میتونید لذت ببرید.

در رویال رامبل 2020 واقعی درو مکینتایر برنده شد و ببینیم که چه کسی برنده این دو رویال رامبل میشه آیا در بازی و پیشبینی ما درو مکینتایر شانسی داره ؟ بنظر من که شانسی نداره و من شانس  اول برنده شدن به براک لزنر میدهم چون هم از لحاظ بدنی توانشو داره و هم واقعا در بازی خیلی قدرتمند هست و میتونه هر کاری بکنه.

در رویال رامبل هیچ قوانینی وجود نداره و اصلا خبری از پین کردن و سابمیشن نیست و فقط افراد رو میشه از طریق این که فرد رو به رو رو از بالا ترین بند تناب پرت کنیم بیرون رینگ و بیشترین بخش جذابیت این نوع مسابقه اینه که هر 90 ثانیه یک فرد به صورت شانسی وارد رینگ میشه و تا عدد 30 برسه و هر کس که بتونه تا آخر مسابقه در رینگ بمونه حذف نشه میشه برنده بازی.

در این مسابقه تمامی افراد معروف حضور دارند از بیگ شو و براک لزنر و رومن رینز و جان سینا و بری وایت و گروه نیودی یعنی بیگ ای و کوفی کینگستون و میز و آندرتیکر و کین و رندی اورتون و فین بالر و آلیستر بلک و راک و خیلی و خیلی های دیگه هستند و مسابقه رو خیلی خیلی جذاب میکنند.

رویال رامبل

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

2 thoughts on “رویال رامبل 2020 دانلود و تماشا با گزارش فارسی در WWE2K19”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close