کوپا آمریکا در PES 2020 با آرژانتین قسمت دوم مسی اومد!!! | فارسی ویدیو
ویدیو گیم

کوپا آمریکا در PES 2020 با آرژانتین قسمت دوم مسی اومد!!!

کوپا آمریکا

امروز اومدیم سراغ کوپا آمریکا و اینبار میخواهیم با تیم ملی محبوب و پر طرفدار و نسبتا پر ستاره آرژانتین اولین قسمت رو براتون بزارم . همونطور که میدونید لیونل مسی پادشاه فوتبال هم در تیم ملی آرژانتین حضور داره و حسابی میخواهیم کار های خفن و فوق العاده بکنیم.

کوپا آمریکا در PES 2020 با آرژانتین

تیم ملی آرژانتین یک تیم فوق العاده در منظر حجومی پر مهره هست و به شکلی که وقتی میخواهم ترکیب قبل بازی رو بچینم نمیدونم کدوم بازیکن رو در ترکیب بزارم شما آخه نگاه لیونل مسی که هستش در کنارش پائولو دیبالا رو هم دارم و مائورو ایکاردی رو هم داریم گونزالو هیگواین هم هستش و دئر کنار همه این ها شما سرجیو آگوئرو رو هم اضافه کن.

و حسابی با این خط حمله آتشین هیچکس نمیتونه حریف ما بشه و هیچ دروازه ای در مقابل ما بسته نمیتونه 90 دقیقه رو تجر به کنه اما شما نگاه کن هر چقدر تیم ملی آرژانتین در خط حمله فوق العاده و ترسناک هست در خط دفاع همونقدر بلعکس ضعیف و پ از بازیکنانی هست که هر کدوم قابلیت سوتی دارند.

شما از نیکولاس اوتامندی بگیر که خدای سوتی هست و میتونه از هر صحنه ای یک خطر برای تیمش درست کنه یا مثلا دروازه بان هامون که حسابی بیخود و مسخره هستند و نمایش های دلپذیرشون در جام جهانی 2018 رو حسابی دیدم و واقعا نمیشه بهشون اعتماد کرد اما خط هافبک بسیار بسیار معمولی رو داریم.

از دیماریا که دیگه سن سالی داره ازش میگزره و یا دیگر بازیکنانمون که کاملا معمولی هستند مثل لو سلسو که زیاد نمیشه روش حساب کرد اما خب با تمرکز بر روی خط حمله مون و نهایت استفاده از پتانسیل خط حملمون میتونیم در این کوپا امریکا حسابی موفق باشیم و نمایش های دلپذیری رو داشته باشیم. پس این شما و این آرژانتین.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

6 thoughts on “کوپا آمریکا در PES 2020 با آرژانتین قسمت دوم مسی اومد!!!”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close