سریال ویچر The Witcher - بررسی قسمت به قسمت سریال - تمامی قسمت ها | فارسی ویدیو
سینما و انیمیشننقد و بررسی

سریال ویچر The Witcher – بررسی قسمت به قسمت سریال – تمامی قسمت ها

سریال ویچر

خب سریال ویچر هم توسط نتفلیکس پخش شد و تصمیم بر این شد این سریال که خیلی ها قبولش دارن که معمولا کتاب خون ها و طرفداران بازی هستند و خیلی ها که زیاد اهل کتاب و بازی The Witcher نیستند باهاش حال نمیکنند پس ببینیم اصلا جریان چی هست.

بررسی سریال ویچر

کتاب های ویچر از همون روز اول انتشارش حسابی سر و صدا به پا کرد همه به عنوان یک اثر فانتزی فوق العاده ازش یاد میکردند.و بعد از سال ها شرکت سی دی پراجکت که یک شرکت نوپا و بسیار با امکانات محدود بود سراغ نویسنده این بازی رفتند و از او مجوز ساخت بازی از روی داستان های رمان ویچر گرفتند.

بعد مذاکره های فراوان تونستند از نویسنده مجوزی بگیرند که بتونند از روی کتاب ویچر بازی بسازند اما نه به شکل اقتباس بلکه داستان بازی بعد از داستان کتاب آخر ویچر که کتاب هفتم هست باشه و ادامه کتاب ها باشه پس به یک نویسنده کتاب های ویچر به این شکل خیال خودش رو راحت کرد که اگر این شرکت نوپا به داستان هم گند بزنه اقتباس نیست و داستانش خراب نمیشه.

اما بعد از موفقیت های نسخه سوم بازی ویچر که بهترین بازی سال خودش هم شد حسابی ویچر رو سر زبونا انداخت و اسم ویچر و گرالت و دیگر کاراکتر ها رو از هر طرف میشنیدیم که اونقدر ویچر محبوب شد که نتفلیکس تصمیم گرفت یک سریال از روی این بازی بسازه سریالی که هنری کویل نقش گرالت رو داخلش بازی میکنه.

و حالا سریال هم منتشر شد و زیاد به مذاق منتقدا خوش نیومده و کسایی که خوره کتاب های ویچر هستند عاشق سریال شدند و کمی افرادی که فقط گیم های ویچر رو بازی کردن گیج شدن مخصوصا اون هایی که فقط نسخه سوم رو بازی کردن پس باید قشنگ بررسی بشه دلیل این اختلاف نظر ها چی هست.

پس ویدیو های بالا رو ببینید.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close