شبیه سازی بازی لیورپول چلسی در FIFA 20 با گزارش قانع | فارسی ویدیو
گیم پلیویدیو گیم

شبیه سازی بازی لیورپول چلسی در FIFA 20 با گزارش قانع

شبیه سازی بازی لیورپول چلسی

خب خب این بار اومدیم با قسمت سوم از شبیه ساز هامون در FIFA 20 با شبیه سازی بازی لیورپول چلسی در رقابت سوپرکاپ اروپا 2019 که لیورپول توانست در ضربات پنالتی بازی رو ببره و قهرمان بشه.

شبیه سازی بازی لیورپول چلسی در FIFA 20

در بازی سوپرکاپ اروپا با درخشش بی نظیر مرد این روز های لیورپول یعنی سادیو مانه لیورپول تونست بازی رو ببره و قهرمان بشه و کلوپ دومین جام شو در دوران مربیگری در تیم قرمز های مرسی ساید کسب کرد و حالا آماده تر از همیشه برای قهرمانی در لیگ برتر انگلیس هست.

در آنسوی میدان تیم جوان با مربی جوان تر یعنی سوپرفرانکی رو داریم که با کاپیتان آمریکای تیمش یعنی کریستین پولیشیچ دفاع لیورپول رو نابود کردن و اصلا در بازی بود و نبود فن دایک احساس نشد و ژیرو هر کاری دلش خواست کرد.

با رد و بدل شدن 2 در نود دقیقه بازی و وقتی زور دو تیم به همدیگه نرسید رفتند سراغ وقت اضافه و در وقت اضافه هم با گل تماشایی سادیو مانه لیورپول جلو افتاد اما آدریان در ادامه بازی پنالتی داد به چلسی و جورجینیو از فرصت استفاده کرد و بازی به تساوی کشید و حالا نوبت پنالتی هاست.

و باید قهرمان در پنالتی ها مشخص بشود تمامی پنالتی تبدیل به گل شد از فیرمینو و صلاح و فابینیو و آرنولد برای لیورپول گرفته تا مونت و جورجینیو و امرسون و بارکلی که پنالتی های خودشون برای چلسی رو گل کردن اما پنالتی آخر سرنوشت بازی رو تعیین کرد و با پنالتی تونی آبراهام که با ساق پا های آدریان برخورد کرد و این یعنی قهرمان اروپا لیورپول است.

و هندرسون جام قهرمانی سوپرکاپ اروپا 2019 رو بالای سر برد و سوپرفرانکی هم در اولین فرصتی که میتونست برای چلسی جام بدست بیاره.اما همیشه لمپارد رو با بدشانسی هاش میشناسیم و این هم میره ثبت میشه داخل یکی از اون بدشانسی های لمپارد.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close