شبیه سازی بایرن تاتنهام در FIFA 20 - گزارشگر جواد خیابانی | فارسی ویدیو
گیم پلیویدیو گیم

شبیه سازی بایرن تاتنهام در FIFA 20 – گزارشگر جواد خیابانی

شبیه سازی بایرن تاتنهام در FIFA 20

خب اومدیم با اولین شبیه سازی سایت که در ادامه بازی خاطره انگیز روز رو در FIFA و PES شبیه سازی میکنیم اما شاید براتون سوال باشه چرا این بازی؟چون 9 تا گل داشت پس چه چیزی بهتر از شبیه سازی بایرن تاتنهام در FIFA 20 برای اولین حرکت ما.

شبیه سازی بایرن تاتنهام در FIFA 20

خب بزارین از این بازی عجیب تاریخی براتون شروع کنم که چیزی فراتر از حقارت و تحقیر برای تاتنهام بود چون هم بازی در ورزشگاه جدید تاتنهام بود و هم سرجی گنبری یک پوکر دیدنی به تمام معنا بود که هر گلش جز بهترین گل های هفته میشد ازش نام برد.

و ما در شبیه سازی بایرن تاتنهام در FIFA 20 تمامی گل های بازی رو با تمام جزئیات شبیه سازی کرده ایم و تمامی گل ها همراه با گزارشگر جواد خیابانی شده که جملات تاریخی در این بازی گفت از تعجب جواد بخاطر خوشحالی گل گنبری که میگه داره چکار میکنه چایی شیرین درست میکنه یا شربت؟!!

یا موقع گل ششم که گفت حالا دیگه بایرنیا مثل آب خوردن گل میزنن یا بعد از گل هفتم که میگه مگه هنوزم میخوان گل بزنن؟ههههه پس صد در صد این شبیه سازی رو از دست ندید چون فوق العاده لذت میبرید از این حرکت جدیدمون که در آینده زیاد از این حرکت ها میزنیم.

این شبیه سازی در بازی تازه به بازار اومده FIFA 20 انجام شده و حتی در بخش چمپیونزلیگ بازی که دیگه کاملا حس نسبتا خوبی از این ویدیو داشته باشید. خلاصه که امیدوارم از این ویدیو لذت ببرید و اگر نظرتان را جلب کرد حتما حتما به اشتراک بگزارید و برای دوستانتان بفرستید تا آنها ببینند و از این ویدیو لذت ببرند.

اگر هم نظری دارید حتما برای ما در همین پست برای ما کامنت کنید حتی اگر انتقاد سازنده ای هم دارید حتما برای ما کامنت کنید چون در مسیر پیشرفت ما به نکته های انتقادی شما خیلی نیاز داریم.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

1 thought on “شبیه سازی بایرن تاتنهام در FIFA 20 – گزارشگر جواد خیابانی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این هم ببینید

Close
Close