شبیه سازی رئال مادرید پاریس در FIFA 20 گزارشگر فارسی | فارسی ویدیو
گیم پلیویدیو گیم

شبیه سازی رئال مادرید پاریس در FIFA 20 گزارشگر فارسی

شبیه سازی رئال مادرید پاریس در FIFA 20

خب اومدیم با یک شبیه سازی دیگه در FIFA 20 از بازی ای که بهش لقب انتقام گیری به شکل دیماریا میدیم که با گل های تماشایی دیماریا همراه بود پس بریم سراغ شبیه سازی رئال مادرید پاریس در FIFA 20 .

شبیه سازی رئال مادرید پاریس در FIFA 20

در این بازی با دو گل بسیار زیبا و خیلی سخت در شبیه سازی طرف بودیم که مخصوصا گل اول دیماریا از زاویه بسته که آدم نمیدونه چجوری کورتوآ اینو گل خورد واقعا هر چی اومدیم این گل رو شبیه سازی کنیم نمیشد خلاصه دهنمون سرویس شد تا این رو شبیه سازی کردیم.

بعد از گل اول رفتیم سراغ گل دوم که از پشت محوطه بود و با کمی کات تقریبا بیرون پا توسنتیم بیرونش بیاریم و گل بعدی هم که با پاس تماشایی برنات و شوت تمام کننده مونیر کار رو تموم کردیم و این شد دومین شبیه سازی فوتبال در FIFA 20 .

امیدوارم از این شبیه سازی هم لذت ببرید و اگر از بازی ای مخصوصا بازی های چمپیونزلیگ بازی ای در نظر دارید که شبیه سازی بشه برای ما کامنت بزارید تا ببینیم اگر میشه تا شبیه سازی رو انجام و مخصوصا با گزارش فارسی که لذت شبیه سازی بیشتر و بیشتر بشود.

اگر از این ویدیو لذت بردید حتما حتما به اشتراک بگزارید و اگر هم نظری دارید برامون کامنت بزارید که هم در بهتر دیده شدن ویدیو کمک کنید و هم دلگرمی برای ما باشه که ویدیو های بیشتری و با کیفیت بهتری بتونیم بسازیم.

اگر هم از این ویدیو لذت بردید میتونید شبیه سازی دیگرمون که شبیه سازی بازی تاریخی بایرن مونیخ و تاتنهام که با گل های پیاپی سرجی گنبری دنبال بود.پس اگر میخواهید ببینید روی این لینک کلیک کنید.پس کامنت و اشتراک گزاری فراموش نشود.

خیلی ممنون که مارو دنبال میکنید و همراه بودن شما در کنار ما برای یک دنیا ارزش داره.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close