طولانی ترین پنالتی های تاریخ PES 2020 - یک سااااعت | فارسی ویدیو
گیم پلیویدیو گیم

طولانی ترین پنالتی های تاریخ PES 2020

طولانی ترین ضربات پنالتی تاریخ PES

همیشه پنالتی جز بهترین بخش های فوتبال بوده و است.و جز حساس ترین و پر استرس زا ترین قسمت فوتبال هم بوده است اما حالا بازی به جایی رسیده که طولانی ترین ضربات پنالتی تاریخ PES 2020 که به یک ساعت به طول انجامیده است.

طولانی ترین پنالتی های تاریخ PES 2020

امروز در PES 2020 به مرز جنون رسیدیم و کاری کردیم که ته ته دیوانگی در بازی بود و ضربات پنالتی بازی رو تا یک ساعت کش دادیم و نتیجه پنالتی ها هم 100 – 99 شد یکی عجیب ترین نتایج تاریخ فوتبال نتیجه ای که شاید هیچوقت در فوتبال رخ نخواهد داد و حتما این ویدیو رو ببینید.

چون یکی از نادر ترین اتفاقات عجیب فوتبال است شاید نادر و کمیاب هم نه و یک دونه در تاریخ فوتبال.پس به هیچ عنوان ساده از این ویدیو نگذرید.و حتما این ویدیو رو ببینید چون یکی از دیوانه وار ترین اتفاقات تاریخ سری بازی PES است و در این شرکت شاید اصلا کسی اصلا فکرش هم نتواند بکند که این کار با بازی ای که ساخته اند بشود کرد.

این که ضربات پنالتی یک بازی را به طول یک ساعت ادامه بدیم چیزی است که در هیچ فوتبال واقعی هم حتی یک ساعت ضربات پنالتی طول نکشد اما ما این کار را کردیم.ما توانستیم یکی از جنون آمیز ترین کار های فوتبال را انجام دهیم و یک سااااااعت با استرس سپری کردیم شاید اگر بخواستیم یک فوتبال کامل واقعی هم بازی کنیم حوصله یک ساعت بازی کردن فوتبال را نداشتیم.

اما با صنعت گیم توانستیم طولانی ترین ضربات پنالتی تاریخ PES 2020 را درست کنیم و پس کجا هستند ناظران ثبت رکورد گینس کجا هستند تا این رکورد ما رو ثبت کنند چون ما خییلی زحمت زیادی کشیدیم برای این که نمیدونید چه خون و دل ها خوردیم.

اگر از این ویدیو جنون آمیز لذت بردید حتما به اشتراک بگزارید تا دوستانتان هم لذت ببرند از این ویدیو.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close