فرانسه یورو 2021 در PES 2020 قسمت سوم خروس ها اومدند | فارسی ویدیو
ویدیو گیمیورو 2020

فرانسه یورو 2021 در PES 2020 قسمت سوم خروس ها اومدند

فرانسه

خروس یک بار دیگه میخواهند تاریخ سازی کنند و بعد از قهرمانی در جام جهانی میخواهند دوباره قهرمانی کسب کنند و بار دیگر نام فرانسه رو بر بام جهان و اروپا بیاورند پس این فرانسه در یورو 2021 در PES 2020 با زبان فارسی پس پاشید و هر چه سریع تر آماده شید برای حضور خروس ها در یورو 2021 با زبان شیرین فارسی.

فرانسه یورو 2021 در PES 2020 خروس ها اومدند

فرانسه یکی از کامل ترین تیم های حال حاصر ملی در دنیا هست و شاید بهترین تیم ملی حال حاضر فوتبال باشه چون از خط دروازه گرفته تا خط دفاع و هافبک و حمله همه و همه بازیکنان ستاره و فوق العاده هستند از هوگو لوریس بگیرید که کاپیتان خروس ها هست تا رفائل وارانی که کلی پیش راموس درس یاد گرفته در این سال ها که در رئال مادرید بازی میکرده.

تا در کنارش لنگله و اومتیتی رو بگیرید یا حتی در سمت های دیگر دفاع بنجامین پاوارد و حتی بنجامین مندی و اما در خط هافبک که نگم براتون اول از انگولو کانته شروع کنم که انگار شش های این بازیکن از موتور های ماشین های جنگی هست که هیجوقت خاموش نمیشوند و همیشه در همه جای زمین در حال دویدن هستند.

و در کنارش پل پوگبا رو داریم که حسابی با پاس های فوق العادش میتونه به تیم کمک کنه و جلو تر هم نبیل فکیر هستش که بار خلاقیت تیم رو میتونه به دوش بکشه و امااااا اون جلوی زمین تا دلتون بخواید بازیکن فوق العاده داریم از کریم بنزما تموم نشدنی بگیرید که ستاره بی چون و چرا رئال مادرید بوده بعد از رفتن رونالدو تکرار نشدنی.

یا لاکازت آرسنالی ها یا حتی آنتوان گریزمنی که حالا ستاره بارسلونایی هاست و و و و کیلیان امباپه رو داریم که واقعا آینده دار تر از امباپه در این سال ها واقعا ندیده ایم. پس با این تیم میریم به جنگ یورو.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

9 thoughts on “فرانسه یورو 2021 در PES 2020 قسمت سوم خروس ها اومدند”

  1. سلام من ps4 دارم و خلی دوست دارم در کریر فیفا بهت کمک کنم اگه میشه بگو که همکاریمون رو شروع کنیم هر روز میتونم ویدیو بسازم بجز جمعه . از دوشنبه میتونیم کارمون رو شروع کنیم .

      1. واتساپ نداری ؟
        اگه نداری میتونی نصب کنی اونجا باهم در ارتباط باشیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close