لیگ قهرمانان آسیا PES 2020 - قسمت نهم - استقلال پرسپولیس ذوب آهن | فارسی ویدیو
لیگ قهرمانان آسیا PES 2020ویدیو گیم

لیگ قهرمانان آسیا PES 2020 – قسمت نهم – استقلال پرسپولیس ذوب آهن

لیگ قهرمانان آسیا PES 2020

خب این بار اومدیم با لیگ قهرمانان آسیا در PES 2020 که یکم متفاوت تر از همیشه کار کنیم پس هر چه سریع تر بیایید ببینید چه تیمی از میان استقلال و پرسپولیس و ذوب آهن قهرمان میشه آیا بعد از سالیان طولانی یک تیم ایرانی قهرمان آسیا میشه یا نه؟

در این سری از ویدیو های لیگ قهرمانان آسیا PES 2020 من تصمیم گرفته ام که هر سه تیم ایرانی رو بردارم و به جنگ دیگر تیم های آسیایی از جمله السد و الدحیل و الهلال و ال اهلی و الوصل و العین بروم و ببینم بعد از سال ها یک تیم ایرانی میتونه قهرمان آسیا بشه یا حتی در PES 2020 هم اینکار عملی نمیشه.

پس حتما این سری ویدیو های ما را ببینید و من در ابتدا ذوب آهن اصفهان را برداشته ام و در گروه نسبتا ساده ای قرار دارم گروهی که در آن الوصل امارات و الزوارا عراق و النصر عربستان هستند ولی به نسبت بازیکنان ذوب آهن یکم کار سختی داریم برای صعود از گروه.

تیم بعدی استقلال تهران رو برداشتم که در گروه مرگ قرار داره و صعود از گروه کار واقعا سختیه گروهی که در آن الهلال و الدحیل و العین قرار دارن و حسابی هر هفته بازی های جذابی از این گروه داریم و ویدیو های من رو حسابی حساس و نفس گیر میکنه.

و تیم آخر پرسپولیس تهران رو برداشتم که در گروهی قرار داره که السد قطر و ال اهلی عربستان و پاختاکور ازبکستان هستن که شاید برای صعود کار راحتی داشته باشیم و در کل من در هر قسمت یک بازی با این سه تیم انجام میدهم تا ببینیم فعلا در مرحله گروهی چه اتفاقاتی میوفته.

امیدوارم از این سری ویدیو های جدیدمون لذت ببرید و حسابی کیف کنید.در ضمن بازی ها رو در سطح سوپراستار انجام میدهم.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

5 thoughts on “لیگ قهرمانان آسیا PES 2020 – قسمت نهم – استقلال پرسپولیس ذوب آهن”

Close