مای کلاب PES 2020 زبان فارسی قسمت 4 مهاجم بارسا رو گرفتم !!!! | فارسی ویدیو
گیم پلیویدیو گیم

مای کلاب PES 2020 زبان فارسی قسمت 4 مهاجم بارسا رو گرفتم !!!!

مای کلاب

بعد از درخواست های زیادی که کاربران از بخش آنلاین PES 2020 که مای کلاب نام داره شد تصمیم گرفتم با هر شرایطی که شده براتون از این بخش ویدیو بزارم پس این شما و این My Club PES 2020 که قسمت اولش رو میتونید این پایین ببینید که در قسمت اول براتون پک باز کردم که بازیکنان خوبی رو گرفتم که یکیشون مارادونا اسطوره فوتبال جهان هست که با هم بریم ببینیم.

مای کلاب PES 2020 زبان فارسی مارادونا رو گرفتم !!!!
مای کلاب به جرئت میتونه یکی از جذاب ترین بخش های بازی باشه اما متاسفانه بخاطر ضعیف بودن سرور های کونامی خیلی این بخش ضعیف ظاهر میشه و کلی اعصاب کاربراش رو خورد میکنه چون همیشه سرور هاش خالیه و خیلی سرور های کندی داره اما خب همیشه بخش های آنلاین جذاب بوده و برای خودم هم جذابه ولی من بخاطر این مشکلات از سوی کونامی و ضعیف بودن اینترنت خودم هم زیاد آنلاین بازی نمیکنم اما خب به اسرار بچه ها تصمیم گرفتم که براتون از این بخش حداقل از پک باز کردنش ویدیو بزارم.

پک باز کردن یکی از جذاب ترین بخش های بازی میتونه باشه که همیشه تا قبل باز شدن پک استرس این رو داریم که اون چیزی که ما میخواهیم رو بهمون بده اما خب در 90 درصد دقایق خوش شانس نیستیم و بعضی از مواقع این قدر هم شانس بهمون رو میاره که همون بازیکنی که میخوایم رو بهمون میده پس این جا مثل این هست که داریم قمار میکنیم و شانس خودمون رو امتحان میکنیم.

خلاصه این که آره و من هر چند روز یک بار براتون از بخش مای کلاب ویدیو میزارم و شما میتونید از این ویدیو ها لذت ببرید امیدوارم که با دیدن این ویدیو لذت بخش انلاین پی اس رو هم بچشید و ببینید چگونه و چجوری هستش و باهاش آشنا بشید.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

6 thoughts on “مای کلاب PES 2020 زبان فارسی قسمت 4 مهاجم بارسا رو گرفتم !!!!”

  1. آرش مگه ایکس باکست کپی خور نبود؟ کپی خور خو نمیشه آنلاین شد چون بازی ها قفل میشن و دستگاه بن میشه. تو چطور آنلاین مای کلاب بازی کردی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close