مسترلیگ استقلال در PES قسمت 20 فینال آسیا !! | فارسی ویدیو
مسترلیگ PES 2020ویدیو گیم

مسترلیگ استقلال در PES قسمت 20 فینال آسیا !!

مسترلیگ استقلال

بعد از استقبال خوب از مسترلیگ پرسپولیس تصمیم بر این شد که بریم سراغ استقلال و آبی های پایتخت و با هدف گرفتن ستاره سوم مسترلیگ استقلال رو شروع کنیم و ببینیم کار به کجا میرسه پس حتما دنبال کنید این مسترلیگ رو و برای تمامی دوستای استقلالی تون هم بفرستید تا با دیدن این مسترلیگ حسابی حال کنن و خوشحال بشن.

مسترلیگ استقلال در PES بریم برای ستاره سوم
استقلال امسال تیم واقعا خوبی داره و من با یک خرید جنجالی که استقلالی ها حسابی این بازیکن رو دوست دارم تیم رو قوی تر از چیزی هست که کردم و اون بازیکن کسی نیست یعنی قاتل هتریک کن مامه تیام شماره هفت ای که خیلی زود از استقلال رفت و همین که خواستیم باهاش حال کنیم رفت اما من رفتم و خریدمش و حالا خط حمله ای ویران گر یعنی زوج سیاه پوست ها مامه تیام و شیخ دیاباته هر دفاعی رو نابود میکنیم.

در ضمن برای نیم فصل هم آیاندا پاتوسی رو هم قصد خریدش رو دارم و میخوام مثلث آتشین سیاه پوست ها رو توی استقلال راه بندازم و مطمئنم با این مثلث حجومی قطعا میتونیم به قهرمانی در آسیا خیلی امیدوار باشیم و ستاره سوم رو از لحظه به خودمون نزدیک تر میبینم پس حتما این مسترلیگ رو دنبال کنید و برای دوستاتون هم بفرستید در ضمن من قیافه سرمربی رو هم مثل فرهاد مجیدی کردم تا بیشتر حس و حال سرمربی گری استقلال بهمون دست بده.

شما میتونید با کامنت گزاشتنتون به من انگیزه و روحیه بدید تا در ادامه مسابقات نتایج بهتری بگیرم و باید مهدی قائدی و امیر ارسلان مطهری هم در کنار بازیکنای خارجی مون بهشون به مساوات بازی بدم تا افت نکنند و پیشرفتی داشته باشند و آقالی مرتضی تبریزی هم کم کم باید از استقلال بند و بساطشون رو جمع کنند و برن چون واقعا بهشون بازی ای نمیرسه.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

17 thoughts on “مسترلیگ استقلال در PES قسمت 20 فینال آسیا !!”

  1. سلام موقعی که میخوای بازی رو شروع کنی یه لحظه برو تو ترکیب من قدرت بازینای حریف ببینم اخه من تو pes2014 دارم لیگ برتر 98 رو میسازم قدرت بازیکنا رو ندارم

  2. کارت درسته فقط چرا همه شبیه دهه 90 لباسا تو شرته برو تو ادیت درستشون کن

  3. دست شما درد نکنه 😐
    هر تیمی که من طرفدارشم بازیکنای خوب نمی خری و هر تیم که دوستش ندارم کلی بازیکن خوب میخری به مثال تو برای سیتی هیچکس رو نخریدی اما برای یونایتد که نگو. رئال هم لازم نیست چیزی بگم میدونی خودت. پرسپولیس غیر اون پورمهدی که خریدی. انصاریفرد رو که اصلا بازی ندادی. قلی زاده و رضاییان و طارمی و عزت الهی تو لیست هست و قبول کردن و نخریدی. ناامید شدم😔

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close