مسترلیگ تراکتور در PES قسمت 4 عجب فوتبالی شد | فارسی ویدیو
مسترلیگ PES 2020ویدیو گیم

مسترلیگ تراکتور در PES قسمت 4 عجب فوتبالی شد

مسترلیگ تراکتور

دیگه گفتیم هوای ترک های سایت هم داشته باشیم و مسترلیگ تراکتور رو شروع کردم و مسترلیگی با اتفاق های جالب اول از همه رفتیم زین الدین زیدان رو آوردیم کردیم سرمربی تیم تراکتورسازی و دوم اینکه اولین خرید فصل کریم انصاری فرد بود و ک به کریم ساوالان شهرت داره در میون ترک ها و خرید بعدی هم ک در نظر گرفتم سردار آزمون هستش ک اون هم به سردار تورک اوغلی هم شهرت خاصی داره در میون ترک ها و کلا با این دو خرید بار حجومی تیم رو قوی تر از همیشه میکنیم.

مسترلیگ تراکتور در PES زیدان شد سرمربی تیم آزمون هم قراره بیاد

تراکتور یکی از آن تیم های پرطرفدار فوتبال کشورمون هست که حسابی میون آذربایجانی ها طرفدار داره و حسابی ترک ها به روی تیمشون هم غیرت دارند و این تیم نزدیک به دو سالی میشود که مالک جدیدی به اسم زنوزی را پیدا کرده ک حسابی وضعیت مالی خوبی در باشگاه به راه انداخته با خرید های همچون احسان حاجی صفی یا اشکان دجاگه و مسعود شجاعی و رشید مظاهری و تعدادی زیادی بازیکنان خراجی همچون میمبلا و آنتونی استوکس و لی آروین رو به خدمت گرفت ک البته تعداد زیادیشون رفتند از تراکتور.

اما خب خلاصه وضعیت تیم خیلی خخوبه و من هم تصمیم گرفتم چند بازیکن خوب برای تیم بخرم که نفر اول کریم انصاری فرد بود یا همون کریم ساوالان و نفر دومی که در نظر دارم خرید سردار آزمون هست ک به سردار ترک اوغلی هم شهرت خاصی داره .و مطمئن هستم با این خرید ها خط حمله تیم واقعا آتشین میشه و میتونیم به راحتی قهرمان لیگ و حتی لیگ قهرمانان آسیا بشیم و کلی عشق و حال کنیم با این خط حمله مون . پس حتما تا آخرین قسمت این مسترلیگ همراه ما باشید. نظر و کامنت هم فراموش نشه بچه ها .

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

14 thoughts on “مسترلیگ تراکتور در PES قسمت 4 عجب فوتبالی شد”

  1. سلام خسته نباشید این لیگ برتر که دارید آپدیت کدوم نسخه است یا اصلا تو کامپیوتره یا پلی استیشن نام نسخه چیست؟ میتونیم تهیه کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close