مسترلیگ لیورپول PES 2020 زبان فارسی قسمت چهارم | فارسی ویدیو
مسترلیگ PES 2020ویدیو گیم

مسترلیگ لیورپول PES 2020 زبان فارسی قسمت چهارم

مسترلیگ لیورپول PES 2020

خب خب اومدیم سراغ مسترلیگ لیورپول در PES 2020 که حسابی بچه ها درخواستش رو زیاد کرده بودن دیگه منم گفتم براتون بزارم و حسابی به شما ها یه حال اساسی بدم پس این شما و این مسترلیگ لیورپول پس بریم ویدیو ها رو ببینیم.

مسترلیگ لیورپول PES 2020 زبان فارسی

لیورپول یکی از تیم هایی هست که با نمایش گزاشتند بازی های بسیار زیبا و داشتن بازیکنان محبوب و بسیار خاص مثل آلیسون بکر و ویرجیل فن دایک و محمد صلاح و سادیو مانه حسابی طرفدارای زیادی در این سه سال جذب کرده و امسال هم درخواست لیورپول فوق العاده زیاد بوده.

منم دیگه تصمیم گرفتم مسترلیگ لیورپول رو شروع کنم و ببینیم با لیورپول تا کجا میتونیم پیش بریم و ببینیم سرمربی بودن قرمز های مرسی ساید چه لذتی داره و قرمز های بندر لیورپول چه حس و حالی داره که شما اینقدر تقاضای مسترلیگ رو میکردید.

در شروع کار ما دو فینال مانند هم داریم یکی سوپرکاپ اروپا داریم با چلسی که خیلی بازی جذاب خوبی هست و بعدش سوپرجام انگلیس کامیونیتی شیلد رو داریم با منچسترسیتی هست که اونم حسابی بازی جذابیه و دو بازی فوق العاده حساس در ابتدای کارمون هست که میتونیم به افتخاراتمون اضافه کنیم.

در کنار همه این ها لیورپول کاملا یک تیم کامل هست و از دورازه که آلیسون هست و بعد خط دفاع که فن دایک و آرنولد و رابتسون رو داریم خط هافبک هم حسابی ترافیکه از نبی کیتا تا واینالدوم و فابینیو و هندرسون و شقیری و … داریم و در خط حمله هم سه مهاجم مخوف که صلاح و مانه و فیرمینو.

خلاصه دیگه اومدیم سراغ لیورپول و ببینیم چالش 30 ساله لیورپول هم داریم که ببینیم میتونیم قهرمان انگلیس بشیم و موفق بشیم این طلسم لیورپول رو بشکنیم.خلاصه پس کمربند های محکم ببندید که میخوایم یک مسترلیگ جالب رو شروع کنیم.

پس حتما ویدیو ها رو دنبال کنید.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

5 thoughts on “مسترلیگ لیورپول PES 2020 زبان فارسی قسمت چهارم”

  1. ممنون از سایت خوبتون اگه ممکنه یه کریر چند فصل با یک تیم دسته دو اینگلیس بزار خیلی بیش تر کیف میده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close