مسترلیگ PES با سپاهان اصفهان قسمت 10 بازی با استقلال | فارسی ویدیو
مسترلیگ PES 2020ویدیو گیم

مسترلیگ PES با سپاهان اصفهان قسمت 10 بازی با استقلال

مسترلیگ PES

خب بلاخره وقتش رسید که بریم سراغ تیم های شهرستانی و برای شروع میریم سراغ یکی از پرافتخار ترین تیم های ایرانی حاضر یعنی سپاهان اصفهان تیمی که توانست هتریک قهرمانی بکند و حتی به فینال لیگ قهرمانان آسیا هم صعود کند و نائب قهرمان شود و حتی با داشتن بازیکنان ریز و درشت و معروف همیشه جز بهترین تیم های ایران بوده پس قطعا مسترلیگ PES با تیم سپاهان هم میتونه به یکی از جذاب ترین مسترلیگ های تبدیل بشه که تا حالا رفته ایم. و کلا هم در حال حاضر سپاهان تیم قدرتمندی هستش.

مسترلیگ PES با سپاهان اصفهان نه قرمز نه آبی عشق فقط زرد طلایی


تیم امسال سپاهان هم با بازیکنان خوبی که داره میتونه قشنگ مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر ایران باشه و استقلال و پرسپولیس و تراکتور رو کنار بزنه و قهرمان بشه چون در همه پست ها سپاهان واقعا بازیکنان خوبی رو در اختیار داره برای مثال در دروازه ستاره آینده داری مثل پیام نیازمند رو داریم که واقعا بعد از بیرانوند حرف اول رو میتونه بزنه یا در دفاع که با وجود عزت پورقاز و محمد طیبی که دو مدافع با تجربه و سابق تیم ملی ایران هستند که یک خط دفاع خوب شکل گرفته در جلوی نیازمند.

در خط هافبک هم قشنگ بازیکنان سابق پرسپولیس استقلال و تراکتور رو داریم بازیکنانی امثال محسن مسلمان و سروش رفیعی و امید نورافکن و مهدی کیانی که حالا در سپاهان به دور هم جم شده اند تازه شایان مصلح هم ک از پرسپولیس به سپاهان اومده در کنارش سجاد شهباز زاده و علی قربانی هم بازیکن سابق استقلال هستند .

در کنار این ها بازیکنان خارجی فوق العاده با کیفیت هم در نظر بگیرید بازیکنانی نظیر کیروش استنلی یا ولادمیر کومان یا حتی جورج ولسیانی که واقعا هر سه فوق العاده با کیفیت و خوب هستند.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

13 thoughts on “مسترلیگ PES با سپاهان اصفهان قسمت 10 بازی با استقلال”

  1. آرش مرسی تو عمرم اینقدر نخندیده بودم واقعا باحالی بعدشم نه قرمز نه آبی فقط زرد قناری نه طلایی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close