مسترلیگ PSG در PES 2020 - قسمت دهم - رونالدو و مسی رو خریدم | فارسی ویدیو
مسترلیگ PES 2020ویدیو گیم

مسترلیگ PSG در PES 2020 – قسمت دهم – رونالدو و مسی رو خریدم

مسترلیگ PSG در PES 2020

آقا سلام میخوام کهکشانی ترین تیم تاریخ رو در مسترلیگ PSG بسازم و برای شروع رونالدو و مسی و دبروین و فن دایک و آلیسون رو خریدم.پس بشتابید و بیایید کهکشانی ترین تیم تاریخ رو ببینید.

مسترلیگ PSG در PES 2020

من برای شروع این فصل مسی رو از بارسلونا خریدم چون لیاقتش خیلی بیشتر از این هست که بخواد زیر دست والورده کار بکنه.بعد رونالدو هم به همین دلیل از یووه خریدم چون داشت داخل یووه زیر دست ساری طلف میشد.

در کنار این دوتا کوین دبروین رو هم خریدم چون واقعا به یک هافبک خلاق نیاز داشتیم و در کنارش بزودی در قسمت دوم پوگبا هم به تیم اضافه میشه و یک خط دفاع عالی رو شکل میدیم.

برای خطوط دفاعی تیاگو سیلوا و مارکینیوش رو داشتم ولی این دفاع ارضا نکرد من رو و رفتم فن دایک و پیکه رو خریدم که واقعا دو غول هستند در بازی و هم روی زمین و هم روی هوا خیلی خوب هستند و در کنار این ها من کاوانی و دیماریا رو به عنوان دفاع چپ و راست بازی میدم.

کلا میخوام هنوز بازیکن بخرم و جوردی آلبا و هوملس هم تو لیست خرید هستند که بزودی اون ها هم به تیم اضافه میشوند.خب اگر شما هم بازیکنی دوست دارید تا بخرم بهم بگید تا ببینم میتونم بخرمش یا خیر خلاصه میخوام کلا ولخرجی کنم دیگه.

بعد از این ها سطح بازی هم روی لجند هست بالاترین سطح بازی که البته در اویل بازی قفل هست و شما باید حداقل 3 الی 5 بازی رو در بازی ببرید روی سطح سوپراستار و اونوقت سطح لجند باز میشه که خیلی سخت هست و بازی حسابی جذاب میشه.

بیایید ببینیم بلاخره پاریس سنت ژرمن در مسترلیگ PSG میتونه قهرمان چمپیونزلیگ بشه یا نه که بزودی چمپیونزلیگ هم شروع میشه اوج جذابیت اونجاست.پس تمامی قسمت ها رو دنبال کنید تا ببینیم چی میشه.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

21 thoughts on “مسترلیگ PSG در PES 2020 – قسمت دهم – رونالدو و مسی رو خریدم”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close