مقایسه خوشحالی گل های FIFA 20 با PES 2020 | فارسی ویدیو
گیم پلیویدیو گیم

مقایسه خوشحالی گل های FIFA 20 با PES 2020

مقایسه خوشحالی گل های

خب اومدیم با یک مقایسه دیگه از سری مقایسه های فیفا و پیس اینبار اومدیم با مقایسه خوشحالی گل های FIFA 20 و PES 2020 که ببینیم کدام در شبیه سازی خوشحالی گل ها بهتر عمل کرده اند.

خب همیشه در فوتبال گل مهم است اما مهم تر از اون خوشحالی بعد از گل است چون یک خوشحالی گل میتونه برا حریف حکم تحقیر کردنش یا مسخره کردنش باشه و میتونه خیلی به جذابیت بازی اضافه شما امکان نداره وقتی با رونالدو گل میزنی بعدش ومنتظر خوشحالی گل معروفش نباشی.

یا اگر با امباپه یا گنبری پس این خیلی مهمه که یک خوشحالی گل های واقعی مخصوص بازیکنان در بازی موجود باشند اما همه کس که به دنبال واقعی گرایانه بودن نیستند و بعضی ها به دنبال فانتزی بودن و مسخره بازی درآوردن هستند.

هر دو بازی فکر این جای کار را هم کرده اند. وانواع و اقسام خوشحالی های فانتزی به بازی اضافه کرده اند از رقص های فانتزی بگیر تا خوشحالی های گروهی فوقالعاده بی معنی ولی خنده دار که برای رفع تنوع در بازی واقعا نیاز است.

خلاصه هر دو بازی در بخش خوشحالی گل سالیانه خوشحالی گل های جدیدی به بازی اضافه میکنند و سعی میکنند که خوشحالی های بازیکنان مطرح روز را شبیه سازی کنند که حس واقعی گرایانه بودن بازی بیشتر شود.

اگر از این ویدیو خوشتان آمد حتما به اشتراک بگزارید و اگر نظری یا انتقادی دارید هم حتما از طریق کامنت با ما درمیون بگزارید تا در بهبود سایت و پیشرفت ما موثر باشید.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close