مقایسه فیس های مسی در سری FIFA این چیه فیفا ساخته؟! | فارسی ویدیو
گیم پلیویدیو گیم

مقایسه فیس های مسی در سری FIFA

مقایسه فیس های مسی در سری FIFA

خب اومدیم سراغ فیفا و داستان هاش در مورد بارسایی ها و میخواهیم بررسی کنیم که چرا سه سال پیاپی فیس مسی آپدیت نمیشه و چرا هر سال باید این فیس مسی که خیلی با واقعیت فاصله داره رو تحمل کنیم پس بدون هیچ صحبت اضافه بریم سراغ مقایسه فیس های مسی در سری FIFA که چند سال اخیر تغییری نکرده است.

مقایسه فیس های مسی در سری FIFA

چند سالی هست که کونامی شرکت تولید کننده سری بازی PES با قرارداد هایی که با باشگاه بارسلونا بسته است سالیانه با اسکن های 3D از چهره های بازیکنان و اسکن دقیق ورزشگاه نیوکمپ شرایط را برای طرفداران بارسا در پیس فوق العاده کرده است و از سال 2017 حضور بارسایی ها و مخصوصا مسی بر روی کاور و منو و استارت اسکرین بازی رو میتونید ببینید.

و حذف مسی از کاور فیفا که سالیان پیش پایه ثابت فیفا بود دیگر نیست و همین تنها دلیلی است که بگیم فیفا نمیتونه از بازیکنان بارسا اسکن چهره بگیره و موتور گرافیکی فیفا طوری طراحی شده که نمیشه فیس های خوبی داخلش طراحی اما فیس های اسکن شده به خوبی طراحی میشوند.

و بیس اصلی فیس مسی از سال 2016 تا الان 2020 هستیم یکی است و فقط تغییرات رنگ مو و اضافه شدن ریش های مسی بوده و شباهت کم این فیس باعث کمی هواداران بارسا از این فیس های قدیمی بازیکنانشان ناراحت هستند.

اما فیفا باید فکری به حال مشکل عدم اسکن بکنه چون از امسال هم دیگه خبری از اسکن از بازیکنان یووه و بایرن مونیخ هم نیست و نمیشه فیس های قدیمی بازیکنان رو دیگه تحمل کرد و واقعا بازیکنی مثل مسی که بالاترین اورال در بازیکنان بازی فیفا رو داره اما فیس نچندان طبیعی نداره و شباهت کمی با واقعیت داره.

خب اینم از بررسی مشکل عدم اسکن چهره مسی که سالیانه فیس های مسی در PES واقعی و طبیعی تر میشوند و فیس مسی بدون کوچک ترین تغییری روانه بازار میشه و معلوم نیست تا کی باید این فیس مسی رو تحمل کرد.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close