مقایسه فیس های نیمار در سری FIFA - ببینید نیمار قبلا چجوری بوده !!! | فارسی ویدیو
گیم پلیویدیو گیم

مقایسه فیس های نیمار در سری FIFA

مقایسه فیس های نیمار در سری FIFA

نیمار همیشه جز مشهور ترین بازیکنان فوتبال بوده است و همیشه هم طرفداران زیادی داشته اما از وقتی که از بارسلونا به پاریس سنت ژرمن رفت دقیقا معروفیت او تبدیل به منفوریت شد پس ببینیم مقایسه فیس های نیمار در سری FIFA چه بوده است.

مقایسه فیس های نیمار در سری FIFA

فیس های نیمار تا سال 2013 که در سه نسخه های قبلی فیفا یعنی 10 و 11 و 12 حضور داشت همگی فیک بودند و شباهت کمی با نیمار دارند.اما همه چیز از سال 2013 شروع سالی که بازیکنی جوان برزیلی در تیم سانتوس برزیل حسابی سروصدا به پا کرده بود و همه برزیلی به او مثل پله نگاه میکردند.

و در همان زمان فیفا هم دست به کار شد و سریعا فیس این جوان آینده دار را ساخت و واقعا فیس خیلی خوب و شبیه ای بود اما به یک دفعه همه برزیلی ها غافلگیر شدند این جوان آینده دار با قیمت بسیار نوجومی توسط بارسلونا خریداری شد و حسابی کمپانی EA با دست به کار شدن به شهر بارسلون در اسپانیا رفت و از خرید جدید باشگاه اسکن گرفت.

و از سال 2015 به بعد هم تمرکز فیفا بر روی تتو های گردن نیمار رفت و نیمار سالیانه تتو های جدیدی به گردن خود اضافه میکرد و به همین خاطر هر سال تتو های نیمار بیشتر از پارسال میشد و اما رکب اصلی را فیفا در سال 2016 خورد سالی که نیمار با کمپانی ژاپنی کونامی قرارداد بست.

آن سال نیمار بر روی کاور PES 2016 قرار گرفت و سفیر اول این بازی شد اما فیفا به شدت از این قضیه نگران شد که شاید نیمار در سالیان آینده بتواند توپ طلا را از چنگ مسی و رونالدو بیرون بیاورد و نیمار بر روی کاور بازی ما نباشند و سریعا مذاکره با نیمار را شروع کرد.

اما رکب اصلی را فیفا در سال 2017 خورد وقتی که فیفا با نیمار قرارداد امضا کرد اما کونامی کل بارسلونا را پارتنر اصلی بازی خود کرد و به همین دلیل فیفا دیگر تا وقتی بارسلونا پاتنر کونامی است از نیمار بر روی کاور بازی خود استفاده کند و به شکلی قراردادی که با نیمار بستند خیلی پوچ و الکی شد و تا فیفا 2019 نیمار فقط در بخش های منو تصاویر او دیده میشد.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

3 thoughts on “مقایسه فیس های نیمار در سری FIFA”

  1. بدبخت نیمار ولی نیمار عششششششششششششششققققققققققققققققققققققققققهههههههههههههههههههه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close