مقایسه کریر FIFA 20 با مسترلیگ PES 2020 زبان فارسی | فارسی ویدیو
کریرمود FIFA 20مسترلیگ PES 2020ویدیو گیم

مقایسه کریر FIFA 20 با مسترلیگ PES 2020 زبان فارسی

مقایسه کریر FIFA 20 با مسترلیگ PES 2020

در این ویدیو اومدیم سراغ مقایسه دیگری از FIFA و PES دو غول فوتبال از دو بخش اصلی آفلاین بازی پس میریم سراغ مقایسه کریر FIFA 20 با مسترلیگ PES 2020 ببینیم کدوم بهتره.

واقعا فکر میکنید کدوم بهتره کدوم اون حس و لذت سرمربی گری و مدریت یک تیم فوتبال را به ما میدهد باید بخش بخش بررسی کنیم ابتدا از بخش سرمربی بازی شروع میکنیم که مهم ترین بخش بازی است.

مقایسه کریر FIFA 20 با مسترلیگ PES 2020

در بخش سرمربی فیفا در این نسخه برای اولین بار توانایی شخصی سازی را به کاربر ها داده است و شما میتوانید از حالت های بینی و لب و دهن گرفته تا وسایل جانبی مانند کلاه را شخصی سازی کنید و در پیس هم امکان شخصی سازی از سالیان دور در بازی فراهم بوده است و در این نسخه جدید هم سرمربی های آماده از بازیکنان معروف ماننده کرایوف و مارادونا را در اختیار کاربران قرار داده است.

در بخش بعدی کنفراس های خبری پیش و بعد از بازی است.که در هر دو نسخه برای اولین بار اضافه شده است که باید دید بعد گذشت چند ماه کدام کمپانی در این بخش جدید بهتر کار کرده اند و کدام موفقیت بیشتری کسب کرده اند.

خب بریم سراغ ارتباط سرمربی با بازیکن در فیفا که در این نسخه جدید اضافه شده است.اما در مسترلیگ پیس هیچ تفاوتی و تغییراتی در این بخش رخ نداده است.و همین یک ضعف بزرگ است برای پیس در مقابل فیفا.

در ادامه مقایسه کریر FIFA 20 با مسترلیگ PES 2020 به بخش لایسنس ها میرسد پیس در در لایسنس ها در بخش آسیا و آمریکای جنوبی فوق العاده عمل کرده از لایسنس لیگ قهرمانان آسیا و چین و تایلند گرفته تا لیگ برزیل و آرژانتین و شیلی که لایسنس کامل هستند و تازه سری آ هم به این جمع اضافه شده است.

اگر ویدیو رو دوست داشتید حتما به اشتراک بگزارید و اگر نظری داشتید حتما برای ما کامنت بگزارید.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

1 thought on “مقایسه کریر FIFA 20 با مسترلیگ PES 2020 زبان فارسی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close