مقایسه Call of Duty MW با Battlefield 4 - واقعا کدوم بهتره؟ | فارسی ویدیو
گیم پلیویدیو گیم

مقایسه Call of Duty MW با Battlefield 4 – واقعا کدوم بهتره؟

مقایسه Call of Duty با Battlefield

در این مطلب میخواهیم دو تا از بهترین بازی هایی که تواسنته جنگ های مدرن را به نمایش بگزارند را با هم مقایسه کنیم مقایسه ای از جنس جنگ هایی که شاید در سال های آینده بتوانیم در واقعیت ببینم پس بریم سراغ ویدیوی مقایسه Call of Duty MW با Battlefield 4 که حسابی هر دو نسخه جز بهترین بازی های شوتر هستند.

مقایسه Call of Duty MW با Battlefield 4

امکان ندارد که یک گیمر باشی و از رقابت فوق العاده ای که میان شرکت های کونامی و الکترونیک آرتز افتاده بی خبر باشی و ندونی که FIFA و PES هر سال برای بهتر شدن از رقیب خود دست به چه کار هایی میزنند که دیگه آخرینش خریدن حق کاملا انحصاری یوونتوس توسط کونامی بوده و فقط در بازی PES 2020 اسم و کیت و لگو و ورزشگاه یوونتوس به صورت کاملا واقعی وجود داره.

چیزی که مشخصه سیاست های الکترونیک آرتز به گونه ای جلو رفت که در جبهه های مختلف در حال رقابت هست از رقابت فیفا و پیس که بگزریم به رقابت فورزا و نید فور اسپید میرسیم.و اگر از این منطقه جنگی هم عبور کنیم به رقابتی فوق العاده جذاب و نفس گیر بهترین شوتر های اول شخص میرسیم جنگی میان Call of Duty و Battlefield که حسابی در بهتر شدن بازی های این سری تاثیر گزار بوده.

و باز به همین دلیل ما با یک مقایسه جذاب اومدیم یعنی مقایسه Call of Duty MW با Battlefield 4 دو بازی که قرار هست خشونت و خشم و نابودی جنگ های مدرن را به نمایش بگزارند دو بازی ای که با بخش های چند نفره یا به قولی آنلاینشان حسابی میخواهند سرگرممان کننند.

اما بیایید یک بار برای همیشه مشخص کنیم آیا بعد از سال ها سری کالاف دیوتی اکتیویژن تواسنته قدرت را از دست بتلفیلد الکترونیک آرتز پس بگیرد یا خیر؟آیا توانسته به روز های خوب گذشته نچندان دور برسد یا خیر؟

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close