مقایسه FIFA 20 با PES 2020 با دوبله فارسی | کدام بهتره؟ | فارسی ویدیو
گیم پلی

مقایسه FIFA 20 با PES 2020 با دوبله فارسی

مقایسه FIFA 20 با PES 2020

ما میخواهیم در مقایسه FIFA 20 با PES 2020 به طور کلی مشخص کنیم کدام نسخه از این دو غول فوتبال بهترین است.بنظر شما FIFA 20 با بخش جدید ولتا بهتر است یا PES 2020 با لایسنس های جدید و تغییرات زیاد در گیم پلی؟

مقایسه FIFA 20 با PES 2020

خب در بررسی ما در چند بخش هر دو بازی را بررسی میکنیم برای شروع از گرافیک شروع میکنیم. در گرافیک میشه به چند بخش جزئی بازی ها را بررسی کرد ابتدا فیس ها هستند که واقعا فیس های پیس بهتر از فیفا بوده اند .
در این نسخه با روی کار آمدن اسکنر 3D شرکت ژاپنی کونامی کیفیت فیس ها فوق العاده ظبیعی تر و به واقعیت نزدیک تر شده اند.

مقایسه FIFA 20 با PES 2020

در بخش گرافیک استادیوم ها هم پیس در این نسخه همه را شگفت زده کرده است از نمای بیرونی ورزشگاه آلیانز آرنا بایرن مونیخ گرفته که بخاطر بالا بودن بیش از حد رزولوشن پاش به تبلیغات تلویزیون های سامسونگ باز شده است.

در بخش مهارت ها و توانایی های بازیکنان FIFA 20 بهتر عمل کرده و دریبل های طبیعی تر هستند اما حرکات مدافعان PES 2020 خیلی واقعی به نظر می آیند.
ولی در دریبلینگ پیس اون حس واقعی گرایانه را نتوانست به پلیر ها منتقل کند و در این نکته شکست خورد حتی با کمک گرفتن از اینیستا و رونالدینهو…

در بخش سلبریشن ها پیس غوغا به پا کرد و از اکثر بازیکنان تیم های پارتنر خوشحالی بعد از گل هایشان را اسکن کرد و در بازی واقعا اکثر بازیکنان پلیرآیدی خاص خودشان را دارند.
اما فیفا فقط خوشحالی های فان و خنده دار به بازی اضافه کرد و تعداد اندکی خوشحالی بعد از گل مثل صلاح و دپای و ریچالدسون که اکثرا بازیکنان لیگ انگلیس هستند.

مقایسه FIFA 20 با PES 2020

در لایسنس ها اوضاع پیس نسبت به سال قبل به کل تغییر کرد وتوانست از هر لیگ محبوب ترین تیم را لایسنس کند از انگلیس یونایتد از ایتالیا یوونتوس از آلمان بایرن مونیخ از فرانسه و اسپانیا هم که پاریس و بارسلونا لایسنس بودند.
ولی خب فیفا هر پنج لیگ متعبر اروپا را لایسنس دارد و تحت سلطه خود درآورده است به جز تیم یوونتوس…

در بخش های جدید اضافه شده به بازی فیفا کولاک کرد و بعد از سال ها دوباره بخش فوتبال خیابانی یا نام جدیدش ولتا را به بازی اضافه کرد و طرفداران فیفا دیوانه وار منتظر انتشار فیفا20 هستند تا این بخش را تجربه کنند.

مقایسه FIFA 20 با PES 2020

خب در بخش جمع بندی بنظر ما eFootbal PES 2020 نسخه بهتری از شبیه سازی فوتبال را به ما ارائه میدهد و اما اگر بخش ولتا دل شما را برده است پس حتما برید سراغ FIFA 20 اما خب تصمیم با خودتان است.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

10 thoughts on “مقایسه FIFA 20 با PES 2020 با دوبله فارسی”

 1. پیس خیلی بازی خوبیه.به نظر من لایسنس نبودن تیم ها دیگه طرفداراش رو کلافه کرده.امیدوارم که پیس تیم های زیادی رو لاسنس کنه.من خودم طرفدار پیس بودم اما بخاطر لایسنس نبودن تیما الان فیفا بازی میکنم.

 2. اکثر خارجیها سمت فیفا میرن بیشتر و معتبر تر هستش ولی خب ایرانیها ارکید باز پیس دوست دارن و از قدیم هم چون بازی میکردن من هم طرفدارش بودم باعث یک تعصب شدید شده که ما چرخشمون بیشتر میچربه به فیفا بنظرم گیم پلی و شبیه سازی فوتبال خیلی مهم تر از گرافیکه تو بازی دیگه شما حواست به جزیات صورت بازیکن نیستش و تمرکزت رو بردن هستش و گفتید توپ بعضی وقتی خوب کار نمیکنه تو چمن! خب عزیز این یک سیستم جدیده که حالت گردش توپ تو ه زمین و اب هوا فرق میکنه و سخت تر شده خب به این میگن شبیه سازی فوتبال که فیفا انجام میده و برتری کامل برای فیفا هستش چون یک گیم پلی یک سبک رو در اصلش داره میره و همون بروز میکنه نه ممث پیس که هر سال یه سبک گیم پلی و کلا همچیزش فرق میکنه! مثل این میمونه هر سال شما فوتبال جدید رو بازی کنی!این اصالت فوتبال میبره زیر سوال وپیس همیشه سعی داشته با گرافیک بقیه ضعفاشو بپوشونه و لاینسس که مهمترین گرینه هست خیلی ساده ازش گذشتی لاینسس مزخرف پیس یعنی اینکه اصلا در حد گیم حرفه ای نیستش ولی فیفا از اول رو اصول و لیسانس میره جلو و حرفه ای و بازم میگم شما تا میای با نسخه امسال سازگار شی سال بعد میبینی یه گیم پلی یه بازی کلا عوض شده طرفی و این بنظرم ضد حال بزرگیه این یعنی از شبیه سازی ما فقط گرافیک داریم و انمیشن بعد از گل که چنان ازش تعریف کردی انگار یک رکن اصلی تو بازی هستش که من اولین بار از زبون شما شنیدم کاملا مشخص بود متعصبانه دارین نقد میکنین و وزنتون رو به پیس بود

  1. بهتره یه سر به یوزر اسکور های فیفا از نسخه 17 تا 20 بزنی تا ببینی دنیا دارن چی میگن کل کاربرای فیفا حتی کساییکه طرفدار دو آتیشه فیفا هستند هر سال از این گلایه میکنن که بازی هیچ تغییری خاصی در گیم پلی نداره و فقط یه عده تغییر بیخود که اصلا در بازی مشهود نیست داده میشه و تازه گیم پلی رو خراب میکنه بعدش هم اگر فیفا در دنیا فروش بیشتری داره یک بخاطر لایسنس هاش هست و دو بخاطر بخش آلتیمیت تیمش هست که بخاطر سرور های عالی و شلوغ ea این بخش رو لذت بخش کرده و کونامی در بخش سرور های آنلاینش خیلی داغونه و خیلی هم سرورهای خلوتی داره و اگر حرف های من رو قبول نداری که مشکلی نیست گیم سلیقه ای هست ولی اگر میخواهی چشم و گوش هاتو بر روی واقعیت ببندی بهتره فقط نگاهی به لینکی که این پایین میزارم بکنی و بفهمی حرف دنیا راجب پیس و فیفا
   http://s6.picofile.com/file/8378217418/Untitled.png
   پس من اگر حرفی میزنم رو حساب و کتاب هست نه از خودم میگم خارجیها به سمت بازی معتبر میرن.

   1. یعنی شما میخوای بگی گیم پلی فیفا شبیه سازی درستی نشده؟ یا اینکه میخواین بگین که باید مث پیس هر سال کلا تغییر کنه؟ و اینکه پیس ما شاهدیم هر سال یک سیستم جدید میده بیرون خب این یعنی هنوز نتونسته درست شبیه سازی کنه گیم پلیشو وبیشتر شبیه ارکیده تا شبیه سازی البته تو این نسخه بهتر شده ولی چه فایده سالد یگه معلوم نیست میخواد چه گیم پلی باشه فیفا راه درست پیدا کرده همونو میره جلو نه اینکه هر سال یه گیم جدید بده بیرون اونام که خسته شدن !!! دقسقا جز تعصب نابجا نمیتونه دلیل این طرفداری باشه من خودم خیلی دوست دارم پیس بروزای اوجش برسه و بازیش کنم البته همیشه میگرم به امید اینکه بازی خوب دراورده باشن ولی واقعا حالم بهم میخورد از گیم پلیش فقط نشستن گرافیکو میبرن بالا یک بازی که جهان باز نیست تو یه مستطیل هست بازیش باید سیستم خفن ببندی تا رو های بزنی! البته تو پیس 19 ولی تو بیس بهتر شده چون فهمیدن گرافیک نمیتونه برگ برنده باشه و من هم تعصب خاصی رو هیچ کدومشون دارم هر کدوم حس فوتبال بهم بده من سمت اون هستم

    1. داداش مشکل همینه که گیم پلی فیفا اصلا شبیه فوتبال نیست آنچنان و نمونه اش ضربات ایستگاهی فیفا 20 که جوری کات برمیداره که با قوانین فیزیک هم نقص میشه

     1. سیستم سانترش مشکل داره قبول دارم ولی اینجا اودمی گفتی اصلا شبیهش نیست؟ دمت گرم دیگه من برای همینه میگم شما متعبی به پیس و نمیبینی واقعیت هارو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close