مقایسه GTA V با ماینکرافت زبان فارسی - ماینکرافت خیلی بهتره از GTA | فارسی ویدیو
گیم پلیویدیو گیم

مقایسه GTA V با ماینکرافت زبان فارسی

مقایسه GTA V با ماینکرافت

اینبار اومدیم با مقایسه دیگر که اینبار با دو بازی فوق العاده محبوب و پرطرفدار طرفیم یعنی مقایسه GTA V با ماینکرافت واقعا در این مقایسه مشخص میشود که هر دو بازی در یک سطح هستند حالا میگید چجوری پس بهتره ویدیو رو ببینید.

مقایسه GTA V با ماینکرافت

همیشه با خودم فکر میکردم هیچ بازی جهان بازی در حد و اندازه GTA V نیست اما با ساختن این مقایسه کم کم به این شک افتادم که شاید اصلا ماینکرافت بهتر از GTA V باشه حتما فکر میکنید دیونه شدم اما نشدم.

اما اگر شما این ویدیو رو دیده باشید حتما به این شک افتادید آخه ماینکرافت لامصب هیچ چیزی از V کم نداره هر چیزی فکر کنید داره حتی در مواردی بهتر از GTA V هم شده است و شاید نام و اندازه سری بازی GTA این فکر رو در ذهن ما شکل داده است که هیچ بازی بهتر از GTA نیست اما شاید باشه و اونم ماینکرافته.

در این مقایسه تمامی نکات بازی بررسی میشود هر نکته ای که فکرشو بکنید از دویدن گرفته تا سواری از حیوانات تا مقایسه تعامل محیط مثل درختان در بازی تا شنا کردن و آتش در بازی همه و همه در این مقایسه نشون داده میشه و نشون میخواهیم بدهیم کدوم بازی امکانات بیشتری رو در اختیار ما میزاره.

برخلاف افکار عام خیلی ها فکر میکنند ماینکرافت بازی بیخودیه اما یکی از پرامکانات ترین بازی های موجود در حال حاظر است و واقعا با GTA V از لحاظ امکانات برابر یا حتی بهتر است و واقعا یک بازی کامله که میتونه شما صد در صد رو سرگرم کنه.

اگر از این مقایسه خوشتان آمد حتما از دیگر مقایسه های ما دیدین بکنید و اگر دوست داشتید به اشتراک بگزارید و اگر نظری دارید از طریق کامنت در همین پست میتونید با ما ارتباط برقرار کنید.

خیلی دوستتون دارم.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این هم ببینید

Close
Close