مقایسه Red Dead Redemption یک و دو زبان فارسی | فارسی ویدیو
گیم پلیویدیو گیم

مقایسه Red Dead Redemption یک و دو زبان فارسی

مقایسه Red Dead Redemption

اومدیم سراغ یک مقایسه فوق العاده خفن و اون هم مقایسه Red Dead Redemption یک و دو هست که از لحاظ گیم پلی و گرافیک بصری بازی رو بررسی میکنیم درسته بدون شک نسخه دو رد دد بهتره اما مقایسه این دو بازی خالی از لطف نیست.

مقایسه Red Dead Redemption یک و دو

اول از همه چیز میریم سراغ اصلی ترین وسیله نقلیه بازی که اسب است که ما تمامی بعد های اسب از سواری و رام کردن و سوار شدن و تمامی نکات اسب در بازی رد دد را میبنیم و واقعا پیشرفت بازی در نسخه دوم نیاز به توضیح نیست و بازی بهتر شده در بخش گیم پلی اسب در بازی.

در بخش بعدی مبارزات بازی رو بررسی میکنیم از تفنگ های بازی تا به مبارزات با دست خالی که یکی نکاتی که در مبارزات با دست خالی بازی زیاد به چشم میاد فیزیک داشتن کلاه و وسایل جانبی در رد دد 2 هست که مثلا کلاه در حین مبارزه میوفته یا فقط مشت هایی که به دهن فرد مقابل میخوره ازش خون میاد اما در نسخه 1 به این شکل و با این جزییات نبود.

در بخش های بعدی فیزیک محیط بازی رو بررسی میکنیم مثلا افتادن از با اسب از یک مکان بلندی مثل سخره و تپه ها که واقعا در رد دد 1 بخاطر دوربین بازی و یک تغییر رنگ بازی به رنگ قرمز حس و حال طبیعی تری به ما دست میدهد یا بوته ها و درخت های بازی را بررسی میکنیم.

بوته ها و گیاهان در نسخه 1 رد دد حکم سنگ و صخره داشتند و زیاد فیزیک آنچنانی نداشتند اما در نسخه دوم این قضیه به کل تغییر کرد و دیگر گیاهان فیزیک دارند و با برخورد به آنها گیهان هم تکان میخورند و بازی واقعا تلاش کرده که خود را به واقعیت نزدیک کند.

این هم از مقایسه Red Dead Redemption یک و دو که برای شما کاربران گزاشتیم.

تگ

پست های مشابه

اسحاق زارعی

دیوانه گیم و هر چیزی که سرگرم کنه منو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close