گیم پلی

مقایسه Watch Dogs 1 با Watch Dogs 2 با دوبله فارسی

مقایسه Watch Dogs 1 با Watch Dogs 2

خب سلام در این ویدیو مقایسه Watch Dogs 1 با Watch Dogs 2 میخواهیم بررسی کنیم که آیا در نسخه دوم Watch Dogs 2 این بازی یوبیسافت پیشرفتی داشته یا خیر؟یا همان نسخه قبلی است با مپ متفاوت مثل سری بازی های Far Cry که در آینده این سری هم بررسی میکنیم.

مقایسه Watch Dogs 1 با Watch Dogs 2

خب در این مقایسه ما از درایوینگ یا رانندگی کردن شروع میکنیم که واقعا زانندگی کردن در Watch Dogs 2 بهتر شده. و همچنین دوربین بازی هنگام رانندگی فاصه بیشتری با وسیله نقلیه ما دارد و ما آگاهی محیطی بهتری از محیط اطرافمان پیدا کردیم.

در بخش مینی گیم ها بازی های واقیعت افزوده حذف شده است که به اصطلاح تکنولوژی AR هستند اما به جای این بازی ها بازی های جدیدی افزدوه شده که واقعا بهتر هستند مثل مسابقات موتور سوارییا قایق سواری یا ماشین سواری یا با هلوجکت بازی هایی انجام بدی که کنترلتون روی هلوجکتون بهتر بشود.

مقایسه Watch Dogs 1

در بخش گرافیک پیشرفت جزئی اما مثبتی نسخه دوم Watch Dogs داشته مخصوصا در نورپردازی محیط که خیلی بهتر شده و هر منطقه نسبت به چراغ ها و لامپ های موجود نوری محیطی متفاوتی دارد.

مقایسه Watch Dogs 1

خب در استقامت ماشین ها در نسخه دوم واقعا استقامت طبیعی تر شده و ماشین در برخورد های کم تری آسیب میبینند اما در نسخه اول شما باید 73 گلوله به یک ماشین بزنید تا ماشین خراب شود اما در نسخه دوم با 40 گلوله ماشین منفجر میشود یا مثالی دیگر نارنجک در نسخه دوم با یک نارنجک ماشین منفجر میشود اما در نسخه دوم باید سه نارنجک پرتاب میشد به سمت ماشین که ماشین منفجر شود.

مقایسه Watch Dogs 1

سیستم تعقیب و گریز هم بهتر شده و دیگر مثل Watch Dogs 1 نمیتوان از دست پلیس ها فرار کرد و در Watch Dogs 2 پلیس ها تا موفق به کشته شدن شما نشوند شما را رها نخواهند کرد.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

1 thought on “مقایسه Watch Dogs 1 با Watch Dogs 2 با دوبله فارسی”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close