مقایسه WWE2K20 و WWE2K19 - قوی ترین کشتی گیر کی هست؟ | فارسی ویدیو
گیم پلیویدیو گیم

مقایسه WWE2K20 و WWE2K19 – قوی ترین کشتی گیر کی هست؟اورال ریتینگ ها

مقایسه WWE2K20 و WWE2K19

همیشه در بازی های فایتینگ و مبارزه ای اورال یا به قول خودمون قدرت افراد خیلی مهم و ما در مقایسه WWE2K20 و WWE2K19 مشخص میکنیم که قوی ترین کشتی گیر در بازی WWE2K20 کی هست.پس با ما همراه باشید.

مقایسه WWE2K20 و WWE2K19

در نسخه WWE2K19 قوی ترین کشتی گیر ها به ترتیب براک لسنر و راک و رومن رینز بودن که اورال ریتینگ های 93 و 92 رو داشتند اما در این نسخه کمپانی 2K Sport پا رو فرارتر گزاشته و اورال ریتینگ های خیلی نزدیک به 100 کرده و خیلی ها از این موضوع تعجب کرده اند.

در ویدیو مقایسه WWE2K20 که در بالا قرار داده ایم مشخص میشود که قوی ترین کشتی گیر بازی معمار کشتی کج یعنی ست رولینز هست با اورال ریتینگ 97 که واقعا بسیار بسیار قوی هست و تا اورال ریتینگ آخر یعنی 100 فقط 3 اورال فاصله داره.

بعد از ست رولینز این کوفی کینگستون هست با اورال ریتینگ 96 که واقعا وحشتناک نسبت به اورالش در نسخه قبلی زیاد شده و حتی هم تیمیش Big E هم به اورال ریتینگ 90 رسیده که یک تگ تیم خیلی قوی در بازی شاهد هستیم.

بعد از کوفی کینگستون ما ای جی استایلز میرسیم با اورال ریتینگ 95 که نسبت به نسخه قبلی 4 اورال پیشرفت کرده و الان سومین نفر در قوی ترین کشتی گیر بازی هست اما ما تازه بعد این سه نفر میرسیم به براک لسنر و رومن رینزی که در نسخه قبلی اول و دوم بودن با اورال 94 که لسنر یکی و رومن دو اورال پیشرفت داشته اند.

در بخش زنان هم بکی لینچ حسابی قوی شده و به اورال 96 رسیده که فقط از ست رولینز اورال کم تری داره و به جز ست رولینز از همه کشتی گیر های مرد قدرمتمند تر هست.که جای سوال داره چرا و چگونه بکی لینچ اینقدر اورال ریتینگ بالایی داره؟

امیدوارم از این مقایسه لذت کافی برده باشید.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close