منچستر یونایتد اگر ستاره هاش نمیرفتن چی میشد؟ رونالدو و پیکه و زلاتان در منچستر | فارسی ویدیو
گیم پلیویدیو گیم

منچستر یونایتد اگر ستاره هاش نمیرفتن چی میشد؟ رونالدو و پیکه و زلاتان در منچستر

منچستر یونایتد

منچستر یونایتد همیشه در تاریخ فوتبال جز بهترین تیم ها بوده اما در چند سال اخیر با منچستر زمان فرگوسن زیادی فاصله گرفته و دیگه اون تیم سابق نیست اما بنظر من منچستر میتونست ستاره هاش رو حفظ بکنه و اون ها رو نفروشه الان جز بهترین تیم های دنیا بود شما فکر رونالدو و پیکه و زلاتان داخل منچستر میموندن چی میشد.

اگر ستاره های منچستر یونایتد نمیرفتن چی میشد؟

شما فقط به این فکر کن که مثلا فوق ستاره ای به اسم رونالدو به رئال مادرید نمیرفت و در منچستر موندگار میشد چقدر میتونست تاثیر مثبت و خوبی بر روی نتایج شیاطین سرخ بزاره یا مثلا الان یونایتدی ها بدجور در خط دفاع مشکل دارند اما اگر پیکه در جمعشون میموند واقعا داستان فرق میکرد و واقعا شما حالا فکر کن بازیکنی مثل دیماریا و زلاتان هم داخل منچستر موندنی بودند.

تازه امثال فالکائو یا همین سانچز و لوکاکو هم واقعا در خط تهاجمی برای منچستر بدرد بخور بودن ولی خب متاسفانه ستاره های زیادی از تیم منسچتر جدا شدند و شاید بزرگ ترینشون رونالدو ستاره بی چون و چرایی بود که با ترانسفر شدنش به رئال مادرید به جرئت میگم بهترین بازیکنی بود که رئال مادرید از سال 2000 خریده است.

شما ببین رونالدو با 437 بازی برای رئال مادرید توانست 450 گل بزنه و تبدیل به بهترین گل زن تاریخ رئال مادرید بشه با رئال چهار توپ طلا و چهار قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا بدست بیاره و تعدادی هم قهرمانی در سوپرکاپ اروپا و جام باشگاه های جهان و لالیگا و حتی کوپا دل ری و واقعا هر طرفدار یونایتدی همیشه حسرت رونالدو رو میخوره که چرا این بازیکن رو فروختن.

و واقعا فقط و فقط اگر رونالدو در منچستر میموند این تیم به این حال و روز نمی افتاد بازیکنی که بمب انگیزه هست و همیشه روحیه برنده بودنش رو به تیمی و به هر بازیکنی میتونه منتقل کنه.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

3 thoughts on “منچستر یونایتد اگر ستاره هاش نمیرفتن چی میشد؟ رونالدو و پیکه و زلاتان در منچستر”

  1. داداش من دریبلی که پله میزنه رو نمیگم
    اسم دریبل پله ست
    همونی که از بالای سر حریف توپ رو رد میکنی
    تو مستر لیگ رعال هم با نیمار و هازارد میزدیش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close