مود سوپرمن در GTA V - هر کی ساخته دیونه بوده - زبان فارسی | فارسی ویدیو
مود هاویدیو گیم

مود سوپرمن در GTA V – هر کی ساخته دیونه بوده

مود سوپرمن در GTA V

اینبار آمده ایم از بخش مود ها و برایتان مود سوپرمن در GTA V را آورده ایم و ببینیم که اگر سوپرمن اگر روزی شرور میشد چه میکرد.

یکی از جذابیت های سری بازی GTA داشتن رمز هایی بوده است رمز هایی مثل جون بی نهایت یا ماشین های لوکس یا قدرت های عجیب و غریب اما حالا نسل جدیدی از رمز ها آمده است و آن مود است مود هایی که تغییرات ریز و درشتی در بازی انجام میدهند.

اکثر این مود ها غیر رسمی هستند و شرکت راکستار نقشی در تولید آن ها ندارد اما بعضی از این مود ها هم شایعه هایی پشت سر خود دارند که راکستار آن ها را تولید میکند ولی عمدا با نام های دیگری و به صورت غیر رسمی منتشر میکند.

حال ما یکی از مود هایی که در اینترنت موجود است را امتحان میکنیم و آن هم مود سوپرمن است شخصیت سوپرمن یکی از محبوب ترین شخصیت های کمیک بوکی در جهان است و هر کسی که فیلم های ابرقهرمانی دیده باشد سوپرمن را می شناسد.

مود سوپرمن در GTA V امکاناتی نظیر پرواز و قدرت زیاد و سرعت بالا و مشت های سنگین و نوع دیدی که پشت اجسام را میبینیم و اشعه ایکس که از چشمان سوپرمن بیرون می آید را به ما میدهد و به غیر از همه اینا لباس سوپرمن است که آن هم داریم.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

2 thoughts on “مود سوپرمن در GTA V – هر کی ساخته دیونه بوده”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close