نحوه ساخت مجسمه اونجرز با دوبله فارسی فوق العاده زیبا و خفن !! | فارسی ویدیو
چجوری ساخته میشه

نحوه ساخت مجسمه اونجرز با دوبله فارسی

نحوه ساخت مجسمه اونجرز

خب در این ویدیو میخواهیم نحوه ساخت مجسمه اونجرز را به شما نشون بدهیم. مجسمه فوق العاده زیبا است و طبق پوستر اونجرز ساخته شده و حتما پیشنهاد میکنم این ویدیو رو تماشا کنید.

این مجسمه با استفاده از خمیر مجسمه سازی ساخته شده است و از ظرافت زیادی برخوردار است سعی شده در رنگ آمیزی این مجسمه خیلی وفادار به پوستر اصلی اونجرز باشد در این مجسمه تمامی شخصیت های درون پوستر اصلی ساخته شده است.

نحوه ساخت مجسمه اونجرز این گونه است که ابتدا باید با خمیر یه شکل کلی از شخصیت دلخواه درست کنیم و بعد با مداد مخصوص جزئیات کار را بسازیم در این مجسمه شخصیت های تانوس مردآهنی ثور کاپیتان آمریکا مرد مورچه ای هاکای ناتاشا رومانف و.. ساخته شده اند.

نحوه ساخت مجسمه اونجرز

در این مجسمه از پرینتز سه بعدی هم استفاده شده است برای ساخت سپر کاپیتان آمریکا و لوگو اونجرز چون که ساخت آنها با خمیر مجسمه سازی بسیار سخت است و به همین خاطر از پرینتر سه بعدی استفاده کرده است.

در رنگ آمیزی هم برای این مجسمه از آبرنگ استفاده شده است و با قلمو بسیار کوچک تا بتوان با جزئیات زیاد این مجسمه فوق العاده را رنگ آمیزی کرد.

خب اگر از این ویدیو خوشتان اومد حتما به اشتراک بگزارید و اگر نظری هم دارید برای ما در همین پست کامنت کنید ما حتما نظرات شما را میخونیم و نظرات شما برای ما اهمیت بالایی دارد.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

15 thoughts on “نحوه ساخت مجسمه اونجرز با دوبله فارسی”

  1. ممنون از سایتتون جالب مفید
    آیا سایت شما ترافیک داخلیه

  2. مرسی عز مدیر سایت،اطلاعات خوبی در اختیار بقیه میذارین

  3. واقعا سایتتون عالیه بویسسس
    ولی کاش فیلم طنز داشتی
    شیوا احمدی از سید حسین حسین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close