نقد بازی Death Stranding این بازی آخر نوآوری است | فارسی ویدیو
نقد و بررسیویدیو گیم

نقد بازی Death Stranding

نقد بازی Death Stranding

خب روزی که دث استرندینگ منتشر شد با خودم گفتم هر طور شده باید نقد این بازی رو کار کنم و خلاصه بعد از یه مدت بلاخره تونستم نقد بازی Death Stranding رو بسازیم و حالا میتونید ببینید و ازش لذت ببرید.

نقد بازی Death Stranding

آگر میخواهید در یوتیوب ببینید روی متن کلیک کنید.

اگر دوست دارید واکترو فارسی این بازی رو ببینید روی این متن کلیک کنید.

در این ویدیو که یک خورده هم طولانی شد سعی کردم یک نقد بسیار متفاوت از دیگر نقد ها براتون آماده کنم و امیدوارم از این نقد بتونید دیگه نتیجه گیری بکنید که بازی رو بخرید یا این بازی رو نخرید چون بازی واقعا سلیقه ای هست و بدون شک تا بازی نکنید نمیتونید هیچ تصمیمی بگیرید.

در این ویدیو سعی کردم چیز هایی بهتون نشون بدم که شاید در دیگر ویدیو ها ندیده باشید از شخصی سازی عینک گرفته تا موتور تا ویدیو آغازین بازی و از موسیقی زیر صدا که موسیقی متن بازی هست و این دو ترکی که در زیر صدا استفاده کردم جز محبوب ترین ترک های موسیقی متن هستند.

در نقد بازی Death Stranding به تمامی نکات از گرافیک تا داستان بازی و شخصیت پردازی و حتی داستان بازی اشاره میشود و از ریز تا درشت بازی رو بررسی میکنیم و در نهایت یک نمره از ده به بازی میدیم و مشخص میکنیم که آیا بازی یک شاهکار هست یا یک بازی معمولی.

کوجیما در این بازی نشون داد هنوز هم در قرن بیست و یک میشه نوآوری کرد میشه بدون هیچ چشم داشتی وسیله و تهجیزات در مسیر برای دیگران درست کرد و به هم نوع خود کمک کنیم و میشه هنوز معنای جنگ رو به شکل دیگه دید و میشه هنوز دنیا آخرالزمانی ساخت و موفق بود.

من کلا دیوانه و عاشق هیدئو کوجیما هستم و خیلی از این بازی لذت میبرم و خواهم برد ولی در این نقد به هیچ عنوان علایق و سلایق شخصی رو درگیر این نقد نکردم و یک نقد عادلانه رو تهیه کردم و امیدوارم از دید شما هم نقد ما یک نقد عادلانه باشه.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close