نقد و بررسی سریال Peaky Blinders - این سریال ضد ایرانیه | فارسی ویدیو
سینما و انیمیشننقد و بررسی

نقد و بررسی سریال Peaky Blinders – این سریال ضد ایرانیه

نقد و بررسی سریال Peaky Blinders
Joe Cole (John Shelby), Cillian Murphy (Tommy Shelby) et Paul Anderson (Arthur Shelby)

ما امروز اومدیم با یک نقد و بررسی طنز از سریال پرطرفدار Peaky Blinders سریالی انگلیسی ساخته شبکه BBC میخواهیم بررسی کنیم ببینم که این سریال آیا سریالی خوبی برای تماشا کردن است یا خیر.

در سریالی که برای ترویج سیگار و مشروبات الکلی ساخته شده نمیتوان انتظاری بیش از این هم داشت سریالی که ساخته استودیو BBC باشد دیگر کاری نمیتوان کرد به جز اینکه قبول کرد سریالی ضد ایرانیست.

سریالی که در عین بی احترامی به نمایندگان مجلس کشور ما توهین میکند به پیشینه نمایندگان ما توهین میکند سریالی که حتی به چرچیل هم توهین میکند و توماس شلبی را جوری به نمایش میگزارند که انگار چرچیل از او میترسند.

نقد و بررسی سریال Peaky Blinders

در نقد و بررسی سریال Peaky Blinders ما تمامی این شواهد را به شما میگوییم از ریز تا درست سریال را زیر و رو میکنیم و مانع ای برای افکار عمومی میشویم که فکر میکنند این سریال یک شاهکار به تمام معناست.

این سریال برخلاف تمامی نمرات و نظرات منتقدان و تماشگران آن چیزی نیست که فکرش را میکنید این سریال از هر راهی استفاده میکند که به ایران و ایرانی توهین کند از راهی استفاده میکند که انگلیس را باور داشته باشیم اینکه استعمار انگلیس شویم ولی تا وقتی افرادی مثل من هست محاله و در خواب هستند.

تگ

پست های مشابه

اسحاق زارعی

دیوانه گیم و هر چیزی که سرگرم کنه منو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close