هلند در یورو 2020 با PES 2020 قسمت سوم فن دایک و دلیخت اومدند | فارسی ویدیو
ویدیو گیمیورو 2020

هلند در یورو 2020 با PES 2020 قسمت سوم

هلند

خب وقتشه بریم سراغ مهد فوتبال اروپا یعنی هلند یعنی کشوری که همیشه با ستاره های جونش شگفتی ساز میشه و امسال اومده که خودی نشون بده و به همه بگه فوتبال لاله های نارنجی دوباره شکوفه زده و میخواد آماده قهرمانی بشه پس بریم سراغ هلند در یورو 2020 با پیس 20 پس بریم ببینیم چخبره در این تیم هلند.

هلند در یورو 2020 با PES 2020

تیم نارنجی پوش اروپا هنوز هم بعد از ادوین ون در سار دروازه بان خوبی نداره و سیلسن و زوئت آنچنان قابل اعتماد نیستند اما نکته ای که خیالمون رو از خط دفاعی راحت میکنه دفاع وسط هامون که فن دایک و دلیخت هستند که جز بهترین دفاع های وسط این چند سال اخیر فوتبال دنیا بوده اند میتوان بهشون اعتماد مخصوصا به ویرجیل فن دایک.

خطوط هافبک هم بازیکنان بسیار خوبی داریم مثل واینالدوم استروتمن و ون ده بیک و حتی ده یانگ که فوق العاده با استعداد و آینده هست و میتونیم خیلی بهش امیدوار باشیم که در آینده برامون با حرکات خوبش ثمر بخش باشه.

در خط حمله با بازیکنان بسیار معمولی طرف هستیم اما خوبیش اینه که همه در یک سطح هستند و با تعویض های زیادمون میتونیم موفق باشیم بازیکنان خوبی مثل بابل و پرومس و برگوین اما در نوک پیکان حمله دو اصلحه داریم یکیش اصلحه معروف و نهان ما هست یعنی ممفیس دپای بازیکن سابق منچستر یونایتد و دومیش بازیکنی که زیاد معروف نیست و اصلحه پنهان ما هست یعنی ده یانگ که فوق العاده بازی کن با استعداد خوبی هست و میشه روش حساب زیادی باز کرد.

هلند در کل نسبت به چند سال گذشته فوق العاده تیم بهتریه و با جوانانی که خیلی خوب با هم هماهنگ شده اند و کاملا پخته شده اند و آماده اند این طعم قهرمانی رو برای کشورشون ببرن و باهاش چهار سال به دیگر تیم های اروپا پز بدهند پس میریم با هلند سراغ قهرمانی

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

8 thoughts on “هلند در یورو 2020 با PES 2020 قسمت سوم”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close